Kıvanç'ın Annesi Olay Paylaşımla İlgili Açıklama Yaptı: Aklımı Yitirmedim

Oğlu Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün'ün öpüşme sahnesine övgüler dizen Nurten Tatlıtuğ, gelinine göndermede bulunduğu iddiasını yalanlayarak "Aklımı yitirmiş değilim" dedi.
Bu haber 2016-11-28 12:51:06 eklenmiş ve 204 kez görüntülenmiştir.

Gelini Başak Dizer'in sosyal medyada hiçbir paylaşımını beğenmeyen Nurten Tatlıtuğ, oğlu Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün'ün öpüşme sahnesine övgüler yağdırmıştı. Ses getiren paylaşımın ardından anne Tatlıtuğ, Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Renkli Sayfalar' programında konuya açıklık getirdi.

ÖVGÜLER YAĞDIRMIŞTI

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün'ün oynadığı, Star TV'deki 'Cesur ve Güzel'in son bölümündeki öpüşme sahnesi dikkat çekti. Seyircinin sosyal medyada da paylaştığı romantik sahnelere Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ kayıtsız kalmadı. Instagram hesabından "Yılın en yakışan çiftisiniz, maşallah size. Her ikinizi de Rabbim nazardan korusun" diye yazmıştı.


"GELİNİMİ ÜZMÜŞÜM, HATA YAPTIM"

Nurten Tatlıtuğ büyük ses getiren paylaşımıyla ilgili şu açıklamayı yaptı;"Başak'a gönderme değildi. Kıvanç ve Tuba dizide birbirlerine yakışıyorlardı ben onu söyledim. Tuba'yı hiç tanımıyorum. İzlerken anında bir yorum yaptım. Aklımı yitirmiş değilim, Başak'a asla tepkim yok. Onun yara almasını istemem. Gelinimi üzmüşüm, hata yaptım."

ETİKETLER : Kıvanç'ın Annesi Olay Paylaşımla İlgili Açıklama Yaptı kıvanç annesi van haberleri van gazetesi
Diğer MAGAZİN haberleriVan haberleri Van Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ