Smmmo'da Dönem Sonu İşlemleri ve Muhasebe Uygulamaları Semineri

Van’da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) tarafından ‘Dönem Sonu İşlemleri ve Muhasebe Uygulamaları’ semineri düzenlendi.
Bu haber 2016-12-10 12:09:00 eklenmiş ve 280 kez görüntülenmiştir.

Van'da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) tarafından 'Dönem Sonu İşlemleri ve Muhasebe Uygulamaları' semineri düzenlendi.

SMMMO'da düzenlenen seminerde açılış konuşmasını yapan SMMMO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Şahin, özellikle mücbir sebepten ötürü Van'da ciddi anlamda sıkıntılarla karşı karşıya kaldıklarını belirtti. 6736 sayılı kanunun çıkarılmasından sonra oda olarak görüşlerini Gelir İdaresi Başkanlığı ile paylaştıklarını ifade eden Şahin, "Çıkan taslağın Van'la ilgili ciddi sıkıntılar yaşatacağı ve mükelleflerin sıkıntı yaşayacağı konusunda kendilerini uyarmalarına rağmen maalesef 6736 sayılı kanun, bu şekliyle Van'a uygulandı ve şu anda içinden çıkılmaz bir sorunla karşı karşıya kalıyoruz. 5,5 yıldır devam eden mücbir sebep nedeniyle Van'ın Türkiye'nin her tarafında uygulanan 6736 sayılı kanunda aynı kategori ile ele alınması gerçekten haksızlıktır. Bunu değişik toplantılarda, programlarda dile getirdik. Hem bizim meslektaşlarımızın dikkatsizliği, hem de gelir idaresinin tutarsızlığı nedeniyle şu anda 500'e yakın müşteri,cezayla karşı karşıya kalmıştır. Dolayısıyla böyle bir mağduriyet yaşıyoruz. Buradan siyasilere de çağrımız, Van'la ilgilenmeleridir" şeklinde konuştu.

Program daha sonra İstanbul SMMMO Eğitmeni Yeminli Mali Müşavir (YMM) Aydın Dede tarafından sunulan Dönem Sonu İşlemleri ve Muhasebe Uygulamaları seminer ile sona erdi. - VAN

sondakika.com

ETİKETLER : Smmmo'da Dönem Sonu İşlemleri ve Muhasebe Uygulamaları Semineri van gazetesi son dakika wan van haberleri
Diğer VAN HABER haberleriVan Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ