ÇOK ŞÜKÜR!!! Çok katlı otopark ve City Van AVM bitiyor

Van Büyükşehir Genel Sekreteri Mustafa Yalçın, City Van AVM ve çok katlı otoparkta incelemelerde bulunarak, yarım kalan iki önemli projenin biran önce bitirilmesi gerektiğini söyledi.
Bu haber 2017-06-14 09:49:22 eklenmiş ve 209 kez görüntülenmiştir.

Büyükşehir Belediyesi, yapımı uzun süredir devam eden çok katlı otopark ve City Van AVM projesini kısa sürede bitiriyor. Yapımına 6 yıl önce başlanan ancak bir türlü bitirilemeyen çok katlı otoparkta artık sona gelindi. Şerefiye mahallesindeki çok katlı otoparkın bağlantı yollarının yapımı ve teknolojik hizmetlerinin montajı sürüyor. Kısa bir sürede açılması planlanan 424 araç kapasiteli 7 katlı otoparkta incelemelerde bulunan Genel Sekreter Mustafa Yalçın, zemin katının da dükkanların bulunacağı çok katlı otoparkın en geç bir ay içersinde açılacağını kaydetti.

Genel Sekreter Yardımcıları Fazıl Tamer, Salih Allahverdi ve ilgili daire başkanlarıyla beraber çok katlı otoparkta ve City Van AVM’de yapılan çalışmaları yerinde takip eden Mustafa Yalçın, yüklenici firma yöneticilerine projeleri bitirmeleri uyarısında bulundu. 

Otoparkın hayata geçirilmesiyle beraber kentteki park sorununun önemli ölçüde giderileceğini belirten Yalçın, “Kısa bir süre sonra otoparkımız açılacak. Artık hiç kimse yol kenarlarına araçlarını park edemeyecek. İl Emniyet Müdürlüğü ile beraber çalışıp cadde ve sokaklara park yapan araçlar otoparka yönlendirilecek. Yönlendirme sonrası trafik ekiplerimiz kurallara aykırı hareket edenlere cezai işlem uygulayacak. City Van AVM’nin bitirilmesi içinde görüşmelerimizi yaptık. İnşalllah onuda kısa sürede bitireceğiz ” dedi.

Yalçın ve beraberindekiler daha sonra City Van AVM’de incelemede bulundu. City Van AVM’nin de en geç yıl sonuna yetiştirileceği belirtildi.

ETİKETLER : Van Büyükşehir Genel Sekreteri Mustafa Yalçın City Van AVM ve çok katlı otoparkta incelemelerde bulunarak yarım kalan iki önemli projenin biran önce bitirilmesi gerektiğini söyledi
Diğer VAN HABER haberleriSOKAK HABER GAZETESİ
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ