Taşyapan'ın Veda Mesajı :(

Saygıdeğer Vanlı hemşehrilerim; 05.03.2015 tarihinden beri yürüttüğüm Van Valiliği görevimden 30.06.2017 Cuma günü itibariyle ayrılmış bulunuyorum.
Bu haber 2017-06-30 19:46:41 eklenmiş ve 184 kez görüntülenmiştir.

Görev sürem içerisinde sizlere en iyi şekilde hizmet etmenin, aynı zamanda da bütün kamu kurum ve kuruluşlarının bu şekilde hizmet etmesini sağlamanın gayreti içerisinde oldum. 

        İnsanın, kâinatın en büyük değeri ve varlığı olduğu bilinciyle ve merkeze onu alarak yürüttüğümüz bu görevde başarılı olup olmadığımız, Vanlı hemşehrilerimin takdirindedir. İyi niyetimizden şüphe etmemenizi dilerim. Hatalarımızdan özür dilemek ve onları telafi etmek bir erdemdir. 

        Van şehri önemli bir şehrimizdir. Çok daha iyi hizmetlere lâyıktır. İnşallah gelecekte daha iyi yerde, hak ettiği yerde olacaktır. 

        Bundan sonra burada olacak her güzelliğe sevinecek, her üzücü hadiseye sizinle birlikte ben de üzüleceğim.

        Aynı zamanda Valilik görevi ile birlikte 7,5 ay Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini de yürüttüm. Van'ın ve Vanlının her meselesini takip etmeye, tüm menfaatlerini kollamaya, devletimizi en iyi şekilde temsil etmeye, vatandaşlarımıza da devletimizin şefkat ve merhametini göstermeye gayret ettim.

        Hepinizden ayrı ayrı hakkınızı helal etmenizi dilerim. Benim varsa helal olsun. Yüce Rabbim bu şehre, bu bölgeye, ülkemize ve tüm dünyaya terörün ve savaşın olmadığı, kardeşliğin, iyiliğin ve güzelliğin olduğu günler nasip etsin. Buraları emin bir belde eylesin.

        Hepinize saygılar sunuyor, hürmetle selamlıyorum.

        Allah'a ısmarladık, hoşça kalın.

 

 

İbrahim TAŞYAPAN

       Van Valisi

ETİKETLER :
Diğer VAN HABER haberleriSOKAK HABER GAZETESİ
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ