Zorluoğlu, Belediyedeki görevine başladı

Van Valiliği ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliği görevine de atanan Vali Murat Zorluoğlu, Büyükşehir Belediyesi’ndeki mesaisine başladı.
Bu haber 2017-07-05 12:08:03 eklenmiş ve 132 kez görüntülenmiştir.

Vali Murat Zorluoğlu, Büyükşehir Belediyesi’ndeki başkan vekilliği görevine bugün resmen başladı. Valiler kararnamesi ile Elazığ Valiliği’nden Van Valiliği’ne atanan Vali Zorluoğlu, aynı zamanda Van Büyükşehir Belediyesine Başkan Vekilliği’ne de atanmıştı. Büyükşehir Belediyesi’ndeki ilk mesai gününde Vali Zorluoğlu için bir karşılama düzenlendi. Genel Sekreter Mustafa Yalçın ve daire başkanları tarafından bahçede karşılanan Vali Zorluoğlu, Büyükşehir Belediyesi’nin yöneticileri ile tek tek tanıştı. 

Daha sonra geçtiği başkanlık makamında açıklamalarda bulunan Vali Zorluoğlu, Büyükşehir Belediyesi olarak devam eden projeleri süratle tamamlamak için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi.

Zorluoğlu, “Valilik görevi ile birlikte bize tevdi edilen Belediye Başkanlığı görevimizi de elimizden gelen en iyi şekilde sürdürmeye çalışacağımızdan hiçbir Vanlı hemşehrimizin endişesi olmasın. Valilik makamında olduğu gibi belediyecilik hizmetlerinde de insanı ön planda tutan, istişareye ve çözüme odaklı hizmet anlayışımızla çalışacağız” şeklinde konuştu.

Büyükşehir Belediyesi’nde birimleri dolaşıp çalışanlarla sohbet eden Vali Zorluoğlu, daha sonra meclis toplantı salonunda kent ile ilgili brifing aldı.

ETİKETLER : Zorluoğlu Belediyedeki görevine başladı
Diğer VAN HABER haberleriVan haberleri Van Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ