Yeni Valimize yoğun ilgi

SAYIN VALİMİZE YÖNELİK HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ HABERLERİ...
Bu haber 2017-07-08 12:51:30 eklenmiş ve 135 kez görüntülenmiştir.

SANAYİ ESNAFI VALİ ZORLUOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

Van Oto Sanayi Sitesi esnaflarından Osman Türkmen, beraberindeki esnafla birlikte Vali Murat Zorluoğlu’na yeni atandığı görevleri dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Van Valiliği ile Van Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevlerinde başarı diledikleri Vali Zorluoğlu’na, sanayi sitesinin ve esnafın mevcut durumu hakkında bilgi aktaran Türkmen ve beraberindekilerle bir süre sohbet eden Vali Murat Zorluoğlu da heyete ziyaretleri için teşekkür ederek bol kazanç diledi.

Vali Murat Zorluoğlu, Valilik ve Büyükşehir Belediyesi olarak sanayi sitelerinde, hem iş sahiplerinin hem çalışanların hem de vatandaşların daha iyi şartlarda hizmet üretip alabilmesi noktasında, her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

 

ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ ÜYELERİ VALİ ZORLUOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Van Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ahmet Baki, beraberindeki şehit yakınları ile birlikte Vali Murat Zorluoğlu’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

İlimize Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili olarak atanan Vali Zorluoğlu’na yeni görevlerinde başarı dileyen heyet, şehit yakınlarına gösterdiği yakın ilgiden ötürü de kendisine teşekkürlerini sundu.

Şehitlerimizin, aramızdan ayrılmalarına rağmen hepimizin gönlünde en önemli yerde daima yaşayacağını belirten Vali Murat Zorluoğlu da ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiği şehitlerimizin emanetlerine, görev yaptığı sürece hem Valiliğin hem de Büyükşehir Belediyesinin imkânlarını kendileri için kullanmaktan kaçınmayacaklarını bildirdi.

 

GAZİLER VE ŞEHİTLER VAKFI VAN TEMSİLCİLİĞİNDEN VALİ ZORLUOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Van Temsilciliği yönetimi, Vali Murat Zorluoğlu’na yeni görevlerini kutlama ziyareti gerçekleştirdi.

İl Temsilcisi Hamiyet Erez Koç başkanlığında Valilik makamına gelen heyet, vakfın çalışmaları hakkında bilgi verdikleri Vali Zorluoğlu’na, Van Valiliği ve Van Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevlerinde başarı diledi.

Vali Murat Zorluoğlu ise, çalışmalarını takdirle karşıladığı Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı’nı temsilen kendisini ziyaret eden heyete teşekkür ederek, şehitlerimiz ve gazilerimizle ilgili tüm STK’lara olduğu gibi kendilerine de her türlü desteği sunacaklarını ifade etti.

 

KADEM VAN İL TEMSİLCİLİĞİ, VALİ ZORLUOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Van İl Temsilcisi Esma Görgülü Özdemir ve temsilcilik üyeleri, Vali Murat Zorluoğlu’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Derneğin ilimizdeki faaliyetlerine yönelik bilgi paylaştıkları Vali Zorluoğlu’na ilimizdeki yeni görevlerinde başarı dileyen heyete, nezaket ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Vali Zorluoğlu da kadınların hayata aktif katılımlarını sağlama ve demokratik hakları konusunda farkındalık oluşturan KADEM’in çalışmalarını takip ettiğini ifade etti.

Vali Murat Zorluoğlu, Van Valiliğinin ve Van Büyükşehir Belediye Başkanlığının, tüm vatandaşlara eşitlikçi yaklaşım sergileyeceği halde, kadınlara pozitif ayrımcılık yapılacak yer ve zamanların da mutlaka geleceğini sözlerine ekledi.

 

ESNAF ODALARINDAN VALİ MURAT ZORLUOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Van Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği yönetim kurulu üyeleri ve esnaf heyeti, Vali Murat Zorluoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Birlik Başkanı Muhittin Aydemir’in yanı sıra birliğe bağlı çeşitli odaların başkanları ile üye esnafın yer aldığı heyet, Vali Murat Zorluoğlu’na başarı ve kolaylık dileklerini sundu.

Esnaf teşkilatının köklü geçmişe sahip önemli bir kesim olduğunu belirterek, nezaket ziyaretleri dolayısıyla kendilerine teşekkür eden Vali Murat Zorluoğlu ise, güçlü ekonominin temelini oluşturduklarını söylediği esnaf kesimini devletimizin hal-i hazırda çeşitli yollarla desteklediğini hatırlatarak, küçük esnafın sorun ve sıkıntılarının hızla giderilmesi, bürokrasi ya da başka konularda çıkabilecek engellerin aşılması hususunda hem Valilik hem de Belediye Başkanlığı yetkilerinin el verdiği ölçüde ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

 

VALİ ZORLUOĞLU, CUMHURBAŞKANI BAŞDANIŞMANI GÜLŞEN ORHAN’I MİSAFİR ETTİ

Vali Murat Zorluoğlu, Van Valiliği ve Van Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevlerini tebrik etmek üzere kendisine nezaket ziyaretinde bulunan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen Orhan’ı makamında misafir etti.

Beraberinde aynı zamanda Bahçesaray Belediyesi eski Başkanı olan, babası Naci Orhan ve oğlu ile gerçekleştirdiği ziyarette Vali Zorluoğlu’na hayırlı olsun ve başarı dileklerini ileten başdanışman Orhan, ilin en üst kademe yönetimindeki değişikliğin Van ve Vanlılar için de hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen Orhan ve aile fertlerinin ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu belirten Vali Murat Zorluoğlu da Valilik ve Belediye Başkanlığı sıfatlarıyla, ilimizin daha iyi yerlere gelmesi noktasında azami gayret göstereceklerini ve tüm kesimlerle işbirliği içerisinde görev yapacaklarını sözlerine ekledi.

 

TÜMSİAD YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VALİ ZORLUOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Van Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Güler ile beraberindeki sanayici ve iş adamları, Vali Murat Zorluoğlu’nu makamında ziyaret ederek, yeni görevleri dolayısıyla hayırlar diledi.

Vali Zorluoğlu’nun Van Valiliği ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevlerini tebrik eden TÜMSİAD Şube Başkanı Güler, kentin sanayileri ile ilgili kısa bilgi paylaşımının ardından, şubesinin yönetim kurulu üyelerini tanıtarak yürütülen faaliyetleri aktardı.

Nezaket ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini bildirdiği sanayicilerle iş adamlarına, kentimizin önemli sorunlarından biri olarak görülen istihdam konusunda iş birliği çağrısı yapan Vali Murat Zorluoğlu, kendilerinin de her iki makamın verdiği yetkiler çerçevesinde, Van’ı kalkındıracak her türlü projeye ellerinden gelen desteği vereceklerini açıkladı.

 

VAN GÜVENLİK KORUCULARI VE ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ YÖNETİMİ, VALİ ZORLUOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Van Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ayhan Kahraman, beraberindeki korucubaşılar ve güvenlik korucuları ile Vali Murat Zorluoğlu’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Devlet ve millete bağlılıklarını ifade ettiği Vali Zorluoğlu’na, asker ve polisle omuz omuza yürüttükleri, bölgedeki terörle mücadele faaliyetleriyle ilgili olarak bilgi veren dernek başkanı Kahraman, bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bölünmez bütünlüğü için tüm benlikleriyle vazifeye devam edeceklerini söyledi.

Ziyaretleri için teşekkür ettiği güvenlik korucularını, bölgedeki terör belasına karşı duruşları dolayısıyla takdir ettiğini dile getiren Vali Murat Zorluoğlu ise, devletimizin de geçtiğimiz yıldan bu yana gerek özlük hakları gerek maddi iyileştirmeler şeklindeki düzenlemelerle, kendilerine yönelik takdiri bir şekilde ifade ettiğini anlattı.

Bölge illerinde olduğu gibi Van’da da güvenlik korucularının canları pahasına, hem devleti/milleti hem de kendi yaşadıkları köyleri ve mahalleleri, hainlere karşı savunduklarını ifade eden Vali Murat Zorluoğlu, “Devletimizin güvenlik korucularına verdiği önem de bu yaklaşımdan kaynaklanmaktadır. Bizler de aynı duyguları beslediğimizden, hiçbir maddi ölçütü olmayan fedakârlıklar gösteren sizlere her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

ETİKETLER :
Diğer VAN HABER haberleriVAN HABER GAZETESİ
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ