Başkan Zorluoğlu’na ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri sürüyor

Van Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yönetimi, Vali ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Murat Zorluoğlu’nu belediyede ziyaret etti.
Bu haber 2017-07-09 11:16:27 eklenmiş ve 133 kez görüntülenmiştir.

Van Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zorluoğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. OSB Başkanı Şemsettin Bozkurt ve yönetim kurulu üyeleri Vali Murat Zorluoğlu’na ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.

Vali Zorluoğlu’nun Büyükşehir Belediyesi’ndeki makamında gerçekleşen ziyarette OSB Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Bozkurt, Vali Zorluoğlu’na her iki görevinde başarı dileyip, kentin sanayisi ile ilgili bilgiler sundu. 

OSB heyetinin ziyaretinden ötürü memnuniyetini dile getiren Vali Zorluoğlu da Van’da sanayileşme konusunda bir atılım içerisinde olunması gerektiğini söyledi. 

Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, “Valilik ve Büyükşehir Belediyesi olarak istihdama yönelik projelere destek vereceğiz. Van ekonomisini daha ileriye taşımak için çaba sarf etmeliyiz. Bu da birliktelikte yapılabilir. Hep beraber kent için ülke için çalışacağız. Bu anlamda yatırımcının desteklenmesi gerek. Biz de bunu sağlamak için her türlü desteği sunacağız” dedi.

ETİKETLER :
Diğer VAN HABER haberleriVAN HABER GAZETESİ
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ