15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü

Van il sağlık müdürlüğü koordinasyonunda 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.
Bu haber 2017-07-13 11:57:28 eklenmiş ve 134 kez görüntülenmiştir.

Sağlık müdür yardımcısı Dr. Ümit Yaşar Can, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü “etkinlikleri kapsamında yapılacak  faaliyetler ve programlar konusunda görüşmeler yapıldığını, fikir alışverişinde bulunulduğunu ifade etti.

Dr. Can,15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü kapsamında etkinliklerin düzenlenmesine yönelik yapılacak çalışmalar; kapsamında İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda İl Halk Sağlık Müdürlüğü ile Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterlikleri tarafından ortak olarak icra edilecek konular masaya yatırıldı.

Sağlık Bakanlığımız ve Türk Kızılay’ı iş birliğiyle kan bağışı kampanyası yapılacaktır. Bu kapsamda gerekli koordinasyonun sağlanarak Türk Kızılay’ı İl Şubeleri ile ortak bir çalışma planlanandı vatandaşlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın kampanyaya katılmaları konusunda duyarlı olmalarını istiyoruz. Sonuçta her damla kan bir can olduğunu ifade etmek isterim, bu kapsamda Van ilinde gerçekleştirilecek 15 Temmuz faaliyetlerini yürütülürken herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sağlık kurumları olarak tüm tedbirlerin alınması konusunda toplantı düzenlediklerini belirtti.

 

İl sağlık müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri toplantısına il sağlık müdür yardımcısı Dr. ümit Yaşar can, İzleme Değerlendirme Şube Müdürü, Yasemin Kuşak, Halk sağlığı müdür vekili Dr. Semra Gümüş  Gündüz ve Muhammed Habib Temel, Edremit ilçe sağlık müdürü Dr. Ömer Bilici, İpekyolu ilçe sağlık müdürlüğü şube müdürü Murat Yavuz Ladikli, Türk Kızılayını temsilen Kemal Yıldız Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğinden İsmail Çağlar Altunkaya ve Nihat Sönmez, İzleme Değerlendirme de Nizamettin Edin, Asiye Soykan, Sağlık müdürlüğü Basın ve halkla ilişkiler birim sorumlusu Adem Yılboğa, toplantıya katılarak 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında sağlıkta yapılacak faaliyetler görüşüldü. 

ETİKETLER : 15 Temmuz Şehitleri Anma van haberleri van gazetesi
Diğer VAN HABER haberleriSOKAK HABER GAZETESİ
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ