Sağlık Müdürü Yanmaz’dan 15 Temmuz Günü Mesajı

Van il sağlık müdürü Dr. Ergün Yanmaz; 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle mesaj yayınladı; Sağlık müdürü Yanmaz yaptığı açıklamada; Hain darbe girişimini engelleyen milli birlik ve beraberlik ruhunun geçmişte olduğu gibi her daim güçlenerek yaşayacağını vurguladı, 15 Temmuz 2016’da yaşanan hain darbe girişimini bir kez daha şiddetle lanetlediklerini belirtti.
Bu haber 2017-07-13 12:09:53 eklenmiş ve 177 kez görüntülenmiştir.

Darbe girişimi karşısında, devlet büyüklerimiz ve aziz milletimizin dik, gözü pek, onurlu duruşu ve milli egemenliğe kayıtsız şartsız sahip çıkılması her türlü takdire şayan oluşu gelecek nesillerimizin göğsünü kabartarak gururla anacağı bir hadisedir. Toprağımızın birliğinin mirasçılarıyız.

Toprağımızın birliği, insanlarımızın kardeşliği, ülkemizin huzuru adına, genciyle yaşlısıyla, kadınıyla, erkeğiyle vatan sevgisini canından öte sayan bir neslin mirasçılarıyız.
15 Temmuz'da vatan, demokrasi ve bağımsızlık uğruna mücadele veren kahraman insanımız asırlar öncesinde olduğu gibi yine aynı kararlılıkla yaşadığı toprakları ve şanlı tarihini korumanın, istikbalinin yegâne unsuru olduğunu tüm dünyaya haykırmıştır.

Dr. Yanmaz, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, ülkesini, vatanını, milletini seven herkesi meydanlara çıkmaya, devletini ve demokrasisini sahiplenmeye davet etmesi ve kararlı duruşu hainlerin çabalarını boşa çıkarmıştır. Bizlerde sağlık mensupları olarak alanlara indik halkımızın milletimizin yanında olduk 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nü kutlar, şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize acil şifalar dileriz.''

 

 

 

ETİKETLER : Sağlık Müdürü Yanmaz’dan 15 Temmuz Günü Mesajı van gazetesi van haberleri van haber
Diğer VAN HABER haberleriVan haberleri Van Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ