Olması Gerekeni Yaptılar

Van Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma şoförlerine iletişim kuralları ve kılık kıyafet ile ilgili seminer düzenledi.
Bu haber 2017-07-17 13:56:06 eklenmiş ve 219 kez görüntülenmiştir.

Büyükşehir Belediyesi, vatandaş odaklı hizmetlerine devam ediyor. Ulaşım Daire Başkanlığı, belediyenin konferans salonunda şoförlere yönelik bir seminer düzenledi. Eğitimci psikolog Nursen Avcı, tarafından verilen seminere belediye otobüs şoförleri katıldı. Şoförler, iletişim kuralları, kılık kıyafet, yolcu taşıma güvenliği, trafik bilinci ve trafik kurallarına yönelik seminer hakkında bilgilendirildi. 

Büyükşehir Belediye Genel Sekreter Yardımcısı Fazıl Tamer, “Şoförlerimizin işi kolaylaştırmak için akılı bilet sistemine geçilecek. Akıllı bilet hem vatandaşlarımız için iyi olacak, hem de şoförlerin işini kolaylaştıracak. Büyükşehir Belediyesi olarak kentte toplu taşıma yapan şoförlere yönelik eğitimlere başladık. Bu eğitimlerde teknik bilgi ve iletişim kuralları ile ilgili bilgiler verdik. Seminerlerimiz ilçelerde de yapılacak. İnşallah vatandaşlarımıza en güzel hizmeti veremeye devam edeceğiz” dedi.

Belediye otobüslerinde taşıması yasak olan maddelere karşı duyarlı olunması gerektiğini kaydeden Tamer, şoförlerden veya uygulamalardan şikayeti olan vatandaşların şikayet hatlarını arayarak bildirimleri yapmalarını gerektiğini kaydetti.

Toplu taşıma şoförlerine yönelik eğitimler kent genelinde yapılacak. 

ETİKETLER : Van Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma şoförlerine iletişim kuralları kılık kıyafet ile ilgili seminer düzenledi van haber van gazetesi
Diğer VAN HABER haberleriVan haberleri Van Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ