Sevcan Zorluoğulu, Müftülükte Görevli Kadın Personeli Vali Konağında Ağırladı

Vali Murat Zorluoğlu’nun eşi Sevcan Zorluoğlu, İl Müftülüğünde görevli kadın personeli Vali Konağı’nda misafir etti.
Bu haber 2017-11-08 11:58:31 eklenmiş ve 101 kez görüntülenmiştir.
Sevcan Zorluoğlu’nun konukları, müftülüğün Aile Dini Rehberlik Bürosu görevlileri, gençlik koordinatörleri, Kur’an kursu yöneticileri ve kadınlara yönelik irşat koordinatörlerinin de aralarında bulunduğu 12 kişilik heyetten oluşurken, Elazığlı merhum vaiz Timurtaş Uçar’ın eşi Mevlüde Uçar da davette yer aldı.

Müftülüğün, kadınlara yönelik çalışmaları ve projelerinin görüşüldüğü buluşmada, geleceğin milli manevi değerlere sahip nesillerinin yetişmesinde en önemli katkı sunacak kadın din görevlilerini ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını kaydeden Zorluoğlu, oldukça faydalı bir toplantı gerçekleştirdiklerini ve Mevlüde Uçar’ı da aralarında görmekten kıvanç duyduklarını ifade etti.

 

Sohbet ortamında devam eden toplantıda, müftülük kadın görevlileri de Sevcan Zorluoğlu’na kendilerini ağırlamasından ve çalışmalarına desteklerinden dolayı teşekkürlerini bildirdi.
ETİKETLER : Sevcan Zorluoğulu Sevcan Zorluoğulu Müftülükte Görevli Kadın Personeli Vali Konağında Ağırladı van valisinin hanımı van gazetesi van haber
Diğer VAN HABER haberleriVAN HABER GAZETESİ
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ