Sağlık Müdürlüğümüzde Devir Teslim Töreni

Sağlık Bakanlığınca Van İl Sağlık Müdürü olarak atanan Op. Dr. Nevzat Akdoğan görevi Dr. Ergün Yanmaz’dan devraldı.
Bu haber 2017-11-28 17:13:06 eklenmiş ve 712 kez görüntülenmiştir.

Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Sağlık Bakanlığının merkez ve taşra teşkilatı değiştirilerek yeni görev tanımları belirlendi. Taşra teşkilatlarında Kamu Hastaneleri Birlikleri Genel Sekreterlikleri ve Halk Sağlığı Müdürlükleri, İl Sağlık Müdürlükleri altında tek çatıda toplandı.

Tunceli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri iken Op. Dr. Nevzat Akdoğan, Van İl Sağlık Müdürlüğümüzde düzenlenen devir teslim töreni ile görevini Dr. Ergün Yanmaz’dan devraldı.

Yaklaşık iki bocuk yıl boyunca Van İl Sağlık Müdürümüz olarak görev yapan Dr. Ergün Yanmaz, devir teslim töreninde makamların gelip geçici olduğunu Van ilinde görev yaptığım süresince sağlık alanında yeni yaptırımlar ve sağlık hizmetlerimizi en iyi şekilde ekip arkadaşlarımla yerine getirmeye çalıştık, Bu anlamda sağlık bakanlığımızca Sağlıkta Dönüşüm Süreci ile önemli bir noktaya geldik sağlık hizmetlerinin bundan sonra da Sağlık Müdürümüz olarak atanan Sayın Op. Dr. Nevzat Akdoğan devrettim kendisine de teşekkürlerim sunuyorum dedi.

Göreve yeni atanan Op. Dr. Nevzat Akdoğan ise Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Sağlık Bakanlığının merkez ve taşra teşkilatını değiştirilerek yeni görev yerim Van olarak atadı. Makamlar gelip geçicidir hizmet için buradayız. Bu vesileyle sağlıkta dönüşüm noktasında görüyoruz ki Van ilimizde önemli bir noktaya gelerek bölgeye hizmet vermekte Biz sağlık çalışanları olarak üzerimize düşen neyse onu yapacağız, Türkiye’nin neresinde olursa osun Bu ülkenin vatandaşı olan herkesin sağlığı bize emanet. Milletimizin sağlığı bize emanet olduğu gibi Devletimizin bize verdiği bu görevi en iyi şekilde yerine getirmeli” Sağlık hizmetlerinin bundan sonra da ilimizde artarak devam etmesi için çalışmalarımız devam edecek dedi. Dr. Ergün Yanmaz'a şimdiye kadar yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı teşekkürlerini iletti.

ETİKETLER : Sağlık Müdürlüğümüzde Devir Teslim Töreni van sağlık müdürü değişti Op. Dr. Nevzat Akdoğan Dr. Ergün Yanmaz van haber van gazetesi
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer VAN HABER haberleri

Anket
Van'da ki basın mensupları TARAF mı?
TARAFSIZ
EVET
HAYIR


Van Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ