Van'da Girişimcilik Paneli Düzenlendi

Van Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu, Yüzüncü Yıl Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi ve Genç Ekonomistler Topluluğu iş birliğinde “Girişimcilik Paneli” düzenlendi.
Bu haber 2017-12-13 13:50:38 eklenmiş ve 850 kez görüntülenmiştir.

Genç Ekonomistler Topluluğu Başkanı Murat Baran moderatörlüğünde gerçekleşen panelde Van TSO Genç Girişimciler Kurulu Başkanı E. Görsel Görmen, Başkan Yardımcıları Necip Oflas, M. Seyhan Demir ile Kurul Üyeleri Mete Karam ve Sezer Bayramoğlu, tecrübelerini üniversite öğrencileri ile paylaştılar. Programa; İ.İ.B.F. Dekanı Reha Saydan, Öğretim Gör. Yrd. Doç. Abdullah Oğrak, Akademisyen Erdoğan Özel ve İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Ekonometri ile Meslek Yüksekokulu Öğrencileri katılım sağladılar.

 

Panelde bir konuşma yapan Van TSO Genç Girişimciler Kurulu Başkanı E. Görsel Görmen programın gerçekleşmesinde emeği geçen İ.İ.B.F. Dekanı Reha Saydan ve Genç Ekonomistler Topluluğu adına topluluk Başkanı Murat Baran’ a teşekkürleri sundu. Görmen, öğrenciler ile iş hayatında aktif rol alan iş adamlarının bir araya gelmesinin öğrencilerin iş hayatına atılmalarında çok önemli bir kılavuz olduğuna değinerek, girişimciliğin riskleri ve kazanımları ile ilgili tecrübelerini öğrencilere aktardı.

 

Soru cevap kısmıyla devam eden panelde, özellikle girişimcilik noktasında kurumlardan alınabilecek destekler hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu. Yaklaşık iki saat süren panelin ardından İ.İ.B.F. Dekanı Reha Saydan tarafından Van TSO Genç Girişimciler Kurulu Başkanı E. Görsel Görmen’ e plaket takdim edildi.

ETİKETLER : Van'da Girişimcilik Paneli Düzenlendi van tso nejdet takva genç girişimciler genç ekonomistler topluluğu van haber van gazetesi van da haber
Diğer VAN HABER haberleri


ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR

Van Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ