Tuşba’da Proje bilgilendirme toplantısı düzenlendi

Tuşba ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından projelerden sorumlu Okul Müdür Yardımcıları ve öğretmenlere yönelik 2017-2018 yılı Proje bilgilendirme programı düzenlendi.
Bu haber 2017-12-28 13:57:24 eklenmiş ve 784 kez görüntülenmiştir.

Hüseyin Çelik kız Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda düzenlenen proje bilgilendirme toplantısına Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani, Şube Müdürü Zakir Taşkın, Tuşba proje koordinatörü Yıldıray Tuncay, okul Müdürleri ve öğretmenler katıldı.

 

Düzenlenen toplantının açılışında slayt sunumu eşliğinde projeler ile ilgili  verilen bilgilerin ardından konuşma yapan Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani, "Malumunuz bilindiği üzere çağımız projeler çağıdır ve içinizde bu konuda çok iyi projeler çıkaracak arkadaşlarımın da olduğunu biliyorum. Okullarımızın projeler konusunda imkânları yeterli ve projeler konusunda daha faal ve sinerjik olmanızı bekleriz. Dönem başında yine bilgilendirme toplantıları yapmıştık. Okullarımızdaki öğrencilerimize kendi öz evlatlarımız gibi davranmamız lazım ve bu tür projelere yönlendirmemiz lazım. TÜBİTAK 12. Ortaokullar arası projeleri, 49. Liseler arsı projeleri, bilim fuarları, Erasmus proje türleri, e twinning projeleri, ulusal ajans projeleri, Bakanlık Valilik Kaymakamlık İl Milli Eğitim tarafından yapılan projelerimiz ve benzeri birçok projelerimiz var bu projeleri yaparak daha mutlu, sağlıklı ve başarılı bireylerin yetişmesi sağlanabilir. Akademik, Sosyal, Sportif ve Kültürel faaliyetlerde başarılar gösteren Okullarımız kutlar bol projeli günler dilerim." ifadelerini kullandı.

ETİKETLER : Tuşba’da Proje bilgilendirme toplantısı düzenlendi tuşba da program van da eğitim van gazetesi van da son dakika haberleri van haber
Diğer VAN HABER haberleri


ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR

Van Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ