Van'da 51 Kilo 480 Gram Eroin Maddesi Ele Geçirildi

Van'da 51 Kilo 480 Gram Eroin Maddesi Ele Geçirildi
Bu haber 2018-01-12 15:49:47 eklenmiş ve 1317 kez görüntülenmiştir.
İl Emniyet Müdürlüğümüz tarafından, İlimiz merkezinde ve ilçelerimizde haksız kazanç sağlamak amacıyla, uyuşturucu madde ticareti, nakli veya depolanması faaliyetlerini yürüten şahıs/şahıslara yönelik olarak yapılan çalışmalar kapsamında;
 
   11 Ocak 2018 günü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Görevlilerimizce; İlimiz İpekyolu İlçesi Değirmenköy Mahallesi’nde oluşturulan uygulama noktasında durumundan şüphelenilerek durdurulan 38 plaka sayılı araçta Narkotik Madde Arama Köpeği ŞİLA ’nın tepki vermesi üzerine araçta yapılan detaylı aramada 100 paket halinde toplam 51 Kilo 480 Gram Eroin Maddesi ele geçirilmiştir.
 
   Elde edilen uyuşturucu madde ile ilgili olarak (1) şahıs “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak/Uyuşturucu Madde Nakletmek” suçundan gözaltına alınmıştır. Soruşturma çok yönlü olarak devam etmektedir.
 
   Uyuşturucu-uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden, bu suçları işleyerek ekonomik ve haksız kazanç elde eden, ticaretini yapmaya çalıştıkları uyuşturucu-uyarıcı maddeleri pazarlamaya çalışmak suretiyle geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi zehirlemeye ve hayattan koparmaya çalışan suç örgütleri, örgüt üyeleri, sokak satıcıları, maddeleri temin eden ve nakleden veya bu suça her ne sebep olur ise iştirak eden şüpheliler ile Müdürlüğümüz tarafından en etkin şekilde ve kararlılıkla mücadeleye devam edilecektir. 
ETİKETLER : Van'da 51 Kilo 480 Gram Eroin Maddesi Ele Geçirildi van da yüklü eroin maddesi ele geçirildi van da eroin van haber van gazetesi van da son dakika değirmenköy ipekyolunde eroin
Diğer VAN HABER haberleriVan Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ