Müsteşar Yardımcısından Van Valisine Ziyaret

GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI MÜSTEŞAR YARDIMCISI YÜCEL, VALİ ZORLUOĞLU’NU ZİYARET ETTİ
Bu haber 2018-02-09 15:06:40 eklenmiş ve 304 kez görüntülenmiştir.
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Yücel, Kapıköy Sınır Kapısı modernizasyon çalışmalarını yerinde incelemek için geldiği Van’da, Vali Murat Zorluoğlu’nu da makamında ziyaret etti.
 
        Ziyarette ilk olarak, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden amcası için Vali Zorluoğlu’na taziye dileklerini ileten Müsteşar Yardımcısı Yücel, kentin turizm ve ekonomisi için önem arz eden Kapıköy Sınır Kapısı’nda sona yaklaşan modernizasyon çalışmalarını yerinde görmek ve bilgi almak üzere Van’a geldiklerini söyledi.
 
        Müsteşar Yardımcısı Yücel’e nazik ziyareti ve taziye dilekleri için teşekkür eden Vali Zorluoğlu da kendilerini Van’da görmekten memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

        Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Yücel ile Kapıköy Sınır Kapısı modernizasyon çalışmalarının güncel durumu hakkında bilgi paylaşan Vali Murat Zorluoğlu, büyük ve modern bir tesis kimliğine bürünecek tesisin gerçekleşme seviyesinin yüzde 70’lerde olduğunu ve yaz bitmeden açılışının yapılacağını ifade etti.
 
        Ziyarette, Doğu Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Hayrettin Yıldırım ve diğer yetkililer de hazır bulundu.
ETİKETLER : Müsteşar Yardımcısından Van Valisine Ziyaret GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI MÜSTEŞAR YARDIMCISI YÜCEL VALİ ZORLUOĞLU’NU ZİYARET ETTİ müsteşar yardımcısı yücelden zorluoğluna ziyaret van haber van gazetesi van güncel haber
Diğer VAN HABER haberleriVan Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ