EDH Üyelerinden OSB’ye Çıkarma

Van Ticaret ve Sanayi Odası seçim çalışmalarını yürüten Ekonomide Değişim Hareketi Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet yürüten sanayiciyi ziyaret etti.
Bu haber 2018-03-02 12:25:06 eklenmiş ve 246 kez görüntülenmiştir.

Ekonomide Değişim Hareketi Ticaret ve Sanayi Odası seçim çalışmalarına hız verdi. EDH Necdet Takva öncülüğünde seçim çalışmaları kapsamında Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulunu ve OSB’de faaliyet yürüten Sanayici esnafını ziyaret ederek destek istedi.  

Nisan Ayı içinde yapılması planlanan Van Ticaret ve Sanayi Odası seçimi için odaya Necdet Takva öncülüğünde tekrar aday olan Ekonomide Değişim Hareketi ziyaretlerine devam ediyor.

Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet yürüten Sanayiciyi ziyaret eden EDH üyeleri ‘’Kent Ekonomisinde can damarı olan esnafın her türlü koşullarda yanlarında olacağız. Sorunlarının çözümü için her türlü fedakarlığı yapacağız. Van’ın Sanayisinin daha ilerlemesi adına üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız’’ dediler.

Ziyaretler sonrası açıklamalarda bulunan Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı Necdet Takva, ‘’ Bizler bu kent için Van TSO olarak 4 buçuk yıldır çalışıyoruz. Esnaf ve Tacirimizin birçok sorun ve sıkıntısına çözüm ürettik. Van Ticaret ve Sanayi Odası’nı kurumsallaştırdık. Bu kurumsallaşma ile birlikte odamızı A sınıfı durumuna getirerek Kentte birçok yeniliklere imza attık. Öncelikli çalışmalarımız Çözüm odaklı olarak Esnaf ve Tacirimiz üzerineydi. İlk seçildiğimizde seçim bildirgemizdeki vaatlerin %90’nını gerçekleştirdik.  Ekonomik olarak Esnaf ve Tacirimizin kalkınması adına Van TSO olarak gerekli çalışmaları yürüttük ve bundan sonrada yürütmeye devam edeceğiz’’ şeklinde konuştu.

ETİKETLER : ehd van ticaret ve sanayi odası seçimleri vantso nisanda seçim esnaf ziyareti nejdet takva osb organize sanayi bölgesi
Diğer VAN HABER haberleriVan Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ