Sağlık Müdürü Akdoğan'a Ziyaret

Van’da madde bağımlılığı ile mücadele kapsamında yeni kurulan Hayatın Renkleri Solmasın Derneği Kurucusu Sosyolog Osman Turgut, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Nevzat Akdoğan’ın Makamında ziyaret etti.
Bu haber 2018-03-08 10:38:05 eklenmiş ve 1171 kez görüntülenmiştir.

 

Yeşilay haftası kapsamında Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Op. Dr. Akdoğan; Türkiye ve ilimizin gündeminde olan, derdi olan gençlerimizin ve gelecek nesillerimizin bağımlı müptelalarına kapılmamaları, kapılanlarında biran önce bu işten vazgeçmeleri ve tedavi olmaları gibi birçok amacı içinde barındıran Bağımlılıkla Mücadele kapsamında kurulan Hayatın Renkleri Solmasın Derneği Sosyolog Osman Turgut’a ve yönetimine biz Sağlık Müdürlüğü olarak her türlü desteği vermeye hazırız.

Van’ımız için çok önemli olan, tabandan gelen bir derneği kurduklarını ve birçok kapıyı rahatlıkla açarak destek alabilecekleri bir pozisyonda olduklarını belirterek, kendilerini kutluyor, teşekkür ediyorum" diye konuştu.


ETİKETLER : yeşilay haftası Hayatın Renkleri Solmasın sağlık il müdürlüğü nevzat akdoğan Madde Bağımlılığı İle Mücadele osman turgut madde bağımlılığı vanda madde bağımlılığı ziyaret derneğe destek
Diğer VAN HABER haberleriVan Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ