EDH SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Van Ticaret ve Sanayi Odası seçimi kapsamında aday olan EDH Üyeleri Necdet Takva öncülüğünde çalışmalarına devam ediyor.
Bu haber 2018-03-21 09:22:05 eklenmiş ve 338 kez görüntülenmiştir.

Ekonomide Değişim Hareketi 7 Nisan günü yapılacak olan Van Ticaret ve Sanayi Odası seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. EDH Üyeleri Necdet Takva öncülüğünde bugünde kent esnaflarını ziyaret etti.

Çarşı Merkezde bulunan birçok esnafı ziyaret eden EDH Üyeleri seçim çalışmaları kapsamında esnaf ile bire bir görüşerek Van Ticaret ve Sanayi Odası seçimi için destek istedi.

Ziyaret edilen Esnaf, ’’EDH Üyelerinin çalışmalarını takip ettiklerini ve takdir ile karşıladıklarını dile getirdiler. Van Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışmalarından memnunuz. Bu memnuniyetimiz ile birlikte EDH’nin Van Ticaret ve Sanayi Odası’na, Kente ve Ekonomi’ye ciddi katkı sundukları çalışmalar yürüttüklerini görüyoruz. Bu istikrarın devam etmesini istiyoruz’’ dediler.

Esnafın bu isteğine karşılık EDH Üyeleri, ‘’Destekleriniz bizimle beraber olduğu sürece kent olarak başaramayacağımız, üstesinden gelemeyeceğimiz sorun yoktur. Bizler kentin gelişmesi adına çalışmalarımıza devam edeceğiz’’ dediler.


ETİKETLER :
Diğer VAN HABER haberleriVan Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ