Evlilik Fuarı Van Halkına Kapılarını Açılıyor

İpekyolu Fuarcılık Organizasyon Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Faysal İnan'dan evlilik fuarı ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Bu haber 2018-04-18 12:41:59 eklenmiş ve 185 kez görüntülenmiştir.

İnan, Türkiye'nin başka illerinde yapılmış olan evlilik fuarı Van'da ilk defa yapılacak. Fuar ile ilgili detaylar..

Böyle Bir Fuarın Yapılmasındaki Temel Etkenler Nedir?

Yeni evleneceklere, evini kuracaklara, evini yenileyeceklerin tüm ürünlere ulaşabilecekleri bir hizmet  kurmaktır. Aynı anda bütün sektörlerin var olduğu kaliteli firmaların olduğu bir platform oluşturduk .Ayrıca yuva kurmak isteyenlerin zor zamanında yanlarında olmak ve evleneceklere yardımcı olmak için  böyle bir çalışma yaptık.

Evlilik Fuarında Neler Bulunacak

Mobilya, beyaz eşya, züccaciye, gelinlik, damatlık, güzellik merkezleri, kuaförler, fotoğrafçılar vb. 25  farklı kurum bulunacak. Yani aklınıza gelebilecek her şeyi bu fuarda bulabileceksiniz.

Fuarda Nasıl Etkinlikler Olacak

Fuar alanında büyük bir sahne kurduk, sahne arkasında büyük bir ekran bulunacak. Defile yapıp bu  defileyi ekranda göstermeyi düşünüyoruz. Ayrıca akşam saatlerinde canlı müzik vermeyi planladı. Ünlü  firmaların indirimleri ve hediye çekilişleri yapılacak. Yani bir fuarda bu fuarda kurumsallığın oluşabilmesi için tüm çalışmalar yapılmış oldu.

Ücretsiz Servisler Var Mı ve Nerelerden Kalkacak

İlk olarak Kalecik Toki, Memursen Toki, Yeni Toki ve Eski Toki'den 4 servis kalkacağını söyledik. Fakat  bunlarla sınırlı olmayacağını düşünerek çarşı merkezinden de servis kaldırılmasını düşündük. Merkezde ise Hz. Ömer Camii'nin karşısındaki Halk Eğitim Merkezinin önünden de servislerimiz fuar alanına hareket  edecek. Son olarak Bostaniçi Toki'de eklemeyi düşünüyoruz.

 

Kaynak: www.vangazetesi.com.tr

ETİKETLER :
Diğer VAN HABER haberleriVan Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ