Kalkanlı: Her Şey Türkiye İçin

2003 yılından beri siyasetin içinde olan Ak Parti Van milletvekili aday adayı Songül Kartal Kalkanlı, bu süreç içerisinde en hayırlısı neyse o olsun dedi.
Bu haber 2018-05-02 18:01:57 eklenmiş ve 1224 kez görüntülenmiştir.

Kalkanlı ''15 seneye yakın siyasetin içinde rol aldım.  15 senelik siyasi hayatında çok sayıda olumsuzluklarla karşılaşmama rağmen yığılmadan pes etmeden siyasette sağlam adımlarla yürüdüm. Genel ve yerel seçimlerde sürekli aktif rol oynadım. Her türlü zorluklara karşı bu kutlu davanın yükünü sırtıma aldıktan sonra ilelebet bu davayı savunacağıma söz verdim''dedi.

Van için, yıllardır tasarladığım çok sayıda projeler var. Van tabiri caizse işlenmeyi bekleyen bir elmas kadar değerli bir ilimiz. Eğer bu süreç içerisinde muvaffak olursam kağıt üzerine çizmiş olduğum bu projeler kağıtta kalmayıp gerçek hayattta da uygulanmış olacak.


Songül Kartal Kalkanlı Kimdir.

13.05.1966 yılında Van/ Atmaca mahallesinde dünyaya geldim. Biz yedi erkek ve yedi kız kardeştik. Üç kız kardeşim vefat etti. Ben öğrenimimi o dönemin şartlarına göre ilkokula kadar okuyabildim.  2003 yılında Ak Partiye gönül verdim. Gerek genel seçimlerde gerekse yerel seçimlerde aktif rol aldım. Bu Kutlu davanın yükünü sırtıma aldıktan sonra ilelebet bu davayı savunacağıma söz verdim. Tabi bu davada yol aldım ancak bir çok engelle karşı karşıya kaldım. Ben ve ailem ev önünde darp edildik. Silahlı hakaret ve tehtitlere maruz kaldık ama yinede ne olursa olsun bu davadan yılmadan usanmadan kararlı adımlarla yürümeye devam ettim. Benim bu Kutlu davada yürümeme sebep olan en büyük etken milletim vatanım toprağım ve en büyüğü ise Bu davada yolunda ve izinde  yürüdüğüm Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN' dır. 


Allah bu kutlu yolda bizleri vatanımızı ve tüm Türkiyeyi Muaffak eylesin.

Saygılarımla...


ETİKETLER : songül kartal kalkanlı ak parti van milletvekili aday adayı her şey türkiye için
Diğer VAN HABER haberleriVan Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ