Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa Van’a geliyor

Sağlık Bakanlığının destekleriyle sevilen çizgi film karakterleri Rafadan Tayfa ve ekibi, “Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa” müzikaliyle Van’da çocuklarla buluşacak.
Bu haber 2018-05-09 11:35:05 eklenmiş ve 692 kez görüntülenmiştir.

Van İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanlığından yapılan açıklamada, müzikalin 14 Mayıs 2018 günü saat 11.00 ve 13.30’da iki seans şeklinde İpekyolu Belediyesi Bostaniçi Spor Salonunda sahneleneceği belirtildi.

Açıklamada, “Sağlık Bakanlığının obezite ile mücadele kapsamında, çocuk ve gençlere yönelik sağlıklı yaşamın teşvik edilmesi amacıyla düzenlediği ‘Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa’ müzikali, 14 Mayıs Pazartesi günü 2 seans şeklinde Bostaniçi Spor Salonunda sahnelenecek. Geleceğimiz olan çocuklarımızın sağlıklı yetişmeleri için bakanlığımız çok ciddi çaba sarf ediyor. Dolayısıyla Rafadan Tayfa, çocuklarımızın gönül ve ruh dünyasını çok ciddi manada güvenli bir biçimde inşa edebilecek bir eğlence anlamı taşıyor. Çünkü biz çocuklarımızın zihinlerini zararlı yayınlardan, zararlı fikirlerden de korumak istiyoruz. Bu kapsamda tamamen ücretsiz olan ‘Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa’ müzikaline tüm çocuklarımızı ve ailelerini bekliyoruz” denildi. 


ETİKETLER :
Diğer VAN HABER haberleriVan Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ