VANI'N SOKAKLARINDA HİZMET SEFERBERLİĞİ

İpekyolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin bir çok mahallesinde yoğun bir mesai harcayarak hizmet seferberliği başlattı.
Bu haber 2019-06-24 10:14:49 eklenmiş ve 59 kez görüntülenmiştir.

Fen İşleri Müdürlüğünden Hizmet Seferberliği 

 

İpekyolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin bir çok mahallesinde yoğun bir mesai harcayarak hizmet seferberliği başlattı. 

 

Kentte çalışma sezonunun kısalığını da göz önünde bulunduran Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, hızlı bir biçimde çalışmalarını başlattı. Ekipler istisnasız ilçede bulunan bütün mahallelerde adeta seferberlik ruhu ile çalışmalarını sürdürdü. 

 

Ekipler bu çerçeve de, Karşıyaka, Yalım Erez, Sümbül, Karpuzalan, Alipaşa, Esenler, Bostaniçi, Ortanca, Değirmen, Yeni Mahalle, Karakoç, Hacıbekir, Sarmaç, Kıratlı, Bahçıvan, buzhane,veBeşçatak Kavuncu mahallelerinde yol açma drenaj ve stabilize çalışması gerçekleştirdi. 

 

Bu çalışmada ekipler yaklaşık olarak 20 Bin ton stabilize malzemesi kullanırken, kentin 20 ayrı merkez mahallesinde 80 nokta da ise parke döşeme işi hayata geçirildi. 

 

Alipaşa, Bahçıvan, Bostaniçi, Buzhane, Cevdetpaşa, Cumhuriyet, Esenler, Hacıbekir, Hafıziye, Halilağa, Hatuniye, Karşıyaka, Kevenli, Kıratlı, Ortanca, Sarmaç, Selimbey, Serhat, SeyitfehimArvasi, Şerefiye, Valimithatbey, Yalımerez, Yeni Mahalle, Beşçatak ve Kavuncu mahallelerinde parke döşeme işini hataya geçiren ekipler sezon sonuna kadar bütün mahallelerde hedeflerine ulaşacaklarını aktardılar.

ETİKETLER : İPEKYOLU BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜD.BELEDİYE EŞ BAŞKANLARI AZİM YACAN VANIN SOKAKLARI HİZMET SEFERBERLİĞİ VANDA İŞ İMKANLARI VANDA BELEDİYECİLİK
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer VAN HABER haberleriVan Gazetesi | Van Haber | Van Haberleri | Vanhaber
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ