Ova Su Arıtma Sistemleri - 0533 696 10 70

Ova Su Arıtma Sistemleri - 0533 Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleriz. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla kurumsal başarıyı garantileriz. Çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar ederiz ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstererek, güven uyandırırız. Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz.
Bu haber 2016-08-29 15:03:34 eklenmiş ve 1370 kez görüntülenmiştir.

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleriz. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla kurumsal başarıyı garantileriz. Çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar ederiz ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstererek, güven uyandırırız. Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz.

Vizyonumuz 
Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir su arıtma şirketi olmak.

Misyonumuz 
Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü satış noktaları kuracağız. Kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

Ova su arıtma van bayi

 

Ova su arıtma Van bayi sağlıklı içme ve kullanma suyuna ulaşmak için arıtma cihazlarının tanıtım ve satışını yapmak üzere açılmış, su arıtma ile ilgili her konuda hizmet vermeye başlamıştır. Van'da su arıtma sistemleri sektöründe hizmet veren ilk Ova su arıtma bayilik satış noktalarından olmuştur. Üreticiden tüketiciye doğrudan satış konusunda yüksek kaliteyi uygun fiyata sunmayı ilke edinen satış noktamız bu konuda tüketiciden kısa dönemde olumlu tepkiler almıştır, teşekkürler.

Mağaza personel sayısı : 1
Mağaza pernonel : Bahattin Öztürkçü 
Mağaza sorumlusu : Bahattin Öztürkçü 
Satış sorumlusu: Bahattin Öztürkçü 
Ürünler : Lotus, Sembol, Abıhayat, Selsebil, Safeline, Vision su arıtma cihazları
Hizmetlerimiz: Su arıtma satış, servis, montaj, filtre değişimi, arıza ve bakım hizmetleri
Çalışma Saatleri: 09:00 - 22:00
Ova su arıtma sistemleri

vanda su arıtma sistemleri

 
 
ETİKETLER : Ova su arıtma sistemleri vanda su arıtma sistemleri van arıtma arıtma su sistemleri
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer REKLAMLAR... haberleri


Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Arşiv Arama
- -

Van Gazetesi | Van Haber | Van Haberleri | Vanhaber
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ