Reklam
M. MASUM TEKİN

M. MASUM TEKİN

Tanınmış Yazar ☫

Aden Lina'ya Mektup

17 Kasım 2020 - 01:35 - Güncelleme: 17 Kasım 2020 - 01:41

Nasılsın lina, iyi misin? Seni bilmem ama sen gittiğinden beridir ben yaşayamıyorum. Hep bir yanim eksik,  yerini dolduramıyorum.  
Orada havalar nasıl? Aralığa girdik lina, soğuktur şimdi oralar. Iyi bak kendine üşütmeyesin sakın. Sana olan sevgim seni ısıtıyor mu bilmiyorum. Sensiz bu şehir hiç güzel değil lina! 
Bir kalem düşün, çok pahalı ve çok güzel bir kalem, bir de o kalemin mürekkebinin bir anda tükendiğini düşün..Bütün değerini kaybeder dimi? Anla işte sen gittiğinden beri bu şehir bütün güzelliğini, bütün değerini kaybetti. Sadece bu şehir değil, ben de yok oluyorum. 
Aaah lina! yağmur içime yağıyor, sana olan sevgim bir soba gibi yüreğimi ısıtıyor. Biliyorum bir gün karşılaşacağız, karşılaştığımızda eskisi gibi narin ve berrak bak gözlerime olur mu? Sensizliği içiyorum lina! Soğuk bir kahve gibi, şekersiz, tatsız bir damak tadında. Sadece kendini değil, bütün hayallerimi de alıp götürdün benden. Sensiz geçen bir ay daha geçip gidiyor, aralığa girdik lina! Yılın son ay'ı. 
Sensiz geçen bir ay bir yıl gibi geliyor bana. Koskoca ottuz günü daha devirdim, peki ya ben kaç gün devrildim? Iyi bak kendine lina. Her şeye rağmen dik dur. Gittiğin yerde sakın ezdirmeyesin kendini. Ne olursa olsun ben burdayım. Seni kendinden çok seven biri var bu dünya da. Sen kokan elbiselerimi hiç yıkamayacağım lina! Geldiğinde sen yıka onları olur mu? Gözlerinden kocaman öpüyorum lina. Gittiğin yer ne kadar şanslı olduğunu bilmiyor. Kendine çok iyi bak lina Allah'a olan emanetimsin..