Kapımız Vatandaşlara Açık"

İçişleri Bakanlığınca Kanun Hükmünde Kararname (KHK) kapsamında görevlendirme yapılan Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın, bundan sonra yapılacak her işte vatandaşın yanında olacaklarını bildirdi.
Bu haber 2017-02-08 13:16:03 eklenmiş ve 331 kez görüntülenmiştir.

İçişleri Bakanlığınca Kanun Hükmünde Kararname (KHK) kapsamında görevlendirme yapılan  Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın, bundan sonra yapılacak her işte vatandaşın yanında olacaklarını bildirdi.

Van Büyükşehir Belediyesine Başkan Vekili olarak görevlendirilen Vali İbrahim Taşyapan'ın genel sekreterlik görevine getirdiği  Mehmet Yaşar'ın yerine atanan Mustafa Yalçın, göreve başladı.

Mesaisinin ilk gününde belediye yöneticileri ve birim amirleriyle tanışan Yalçın, kentteki sorunları öncelik sırasına göre çözmek için tüm imkanları seferber edeceklerini söyledi.

Yalçın, gönüllü hizmet etmek için  Van'a geldiğini, belediyeye sunulacak desteklerle sorunların üstesinden geleceklerine inandığını vurguladı.

Van halkıyla birlikte yaşamaya geldiğini ifade eden Yalçın, şunları kaydetti: 

"22 yıllık belediyecilik deneyimimle  Van'a hizmet etmeye geldim. Tabii özel bir zaman diliminden geçiyoruz. Hizmete ihtiyaç var. Burada daha önce görev yapan arkadaşlarımızla birlikte çalışacağız. Onlara da emeklerinden dolayı şimdiden teşekkür ediyorum. Bundan böyle yapılacak her işte vatandaşın yanında olacağız. Vatandaşa kapımız açık. Daha önce  Van'ın sorunlarını tespit edilmiş ben de onları biliyorum. Önem sırasına göre üzerine gideceğiz. Allah yardımcımız olsun. Herkese kolaylıklar diliyorum. Vanlılara esenlikler diliyorum."

sondakika.com

ETİKETLER : Kapımız Vatandaşlara Açık" son dakika van haberleri son dakika wan haberleri van gazetesi van haber
Diğer GÜNCEL haberleriSOKAK HABER GAZETESİ
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ