Kalite Değerlendirme Komisyonu Raporları İnceledi

İl Milli Eğitim Müdürü bünyesinde kurulan Kalite Değerlendirme Komisyonu, Meslekî ve Teknik Eğitimden Sorumlu Şube Müdürü Mustafa Danışman başkanlığında toplantı yaptı.
Bu haber 2017-08-01 11:42:19 eklenmiş ve 65 kez görüntülenmiştir.

 Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürlüğü uhdesinde kurulan Kalite Değerlendirme Komisyonu, okullardan gelen kurumsal ve münferit birimler düzeyindeki tüm raporları inceledi. Bu inceleme sonucunda elde edilen bulguların ışığında il Milli Eğitim Müdürlüğü raporu hazırlandı.

Raporu değerlendiren Mesleki Eğitimden Sorumlu Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Danışman “52 okulumuzda toplamda 496 okul/kurum raporu hazırlanmıştır. Okul/kurum Öz Değerlendirme raporunda okullarımızın kısa /orta ve uzun vadede yapacakları stratejik çalışmalara bir örnek teşkil edeceğini, ayrıca  okul/kurum raporunda  Liderlik (Okul Yönetimi), Strateji (Eğitim Faaliyetlerinin Planlanması), Personel Politikası, Okul/kurumda mevcut teknoloji etkili kullanımı,  Hizmetler, Öğrenci Çıktıları/Sonuçları, Personel Çıktıları / Sonuçları, Ortaklık Çıktıları / Sonuçları, Kurumsal Çıktılar / Sonuçları” gibi başlık altında da değerlendirildiği söyledi.

 İl MEM  raporu hazırlanırken Okul/kurum Öz Değerlendirme raporu da dikkate alınarak ve sektör/ oda temsilcilerinin görüş ve önerilerine de yer verilerek hazırlandığını belirten Danışman, bu çalışmanın ilimizin mesleki eğitime önemli bir katkı sunacağı belirti.

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer VAN HABER haberleri

Anket
Van'da ki basın mensupları TARAF mı?
EVET
HAYIR

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
sanalbasin.com üyesidir

Van haberleri Van Gazetesi | Van Haber | روزنامه ون
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ