Zorluoğlu'ndan, Defterdarlığa Ziyaret

VALİ ZORLUOĞLU, DEFTERDARLIĞI ZİYARET EDEREK BİLGİLENDİRME ALDI
Bu haber 2017-11-22 12:05:54 eklenmiş ve 518 kez görüntülenmiştir.
Vali Murat Zorluoğlu, kamu kurum ziyaretleri kapsamında Van Defterdarlığını ziyaret ederek, Defterdar Murtaza Kamar’dan bilgilendirme aldı.

Vali Yardımcısı Mehmet Parlak'ın da eşlik ettiği ziyarette, Defterdarlık makamındaki bilgilendirme öncesi personelle tanışan Vali Zorluoğlu, daha sonra kurumun; yıllara göre tahakkuk ve tahsilat miktarları, gelir gider, mükellef ve personel durumuna ilişkin verilerini içeren bilgilendirmesini dinledi.

Defterdar Kamar, bilgilendirme sırasında kurumun ilimizdeki vergi mükelleflerini takibi konusunda yürüttüğü çalışmaları aktardığı Vali Zorluoğlu’na, il merkezi ve ilçe bazında vergi mükelleflerinin vergi işlemlerinin yanı sıra, ilimizde KHK’lar ile kapatılan kurum ve kuruluşlara ait bilgileri de sundu.

Kurumun yeni hizmet binası ve lojman inşaatlarının mevcut durumunun da paylaşıldığı bilgilendirme sonunda Defterdar Murtaza Kamar, kurum işleyişiyle ilgili görüş ve önerilerini de Vali Zorluoğlu’na iletti.

Vali Murat Zorluoğlu da ziyaret sonunda yaptığı değerlendirmede, defterdarlığın yeni hizmet binasına ihtiyaç duymasından bahisle, “Kurumsal aidiyet ve personel performansı bakımından olduğu kadar vatandaşa kaliteli hizmet sunulmasında da hizmet binaları büyük önem taşımaktadır. Dilerim yeni hizmet binanız kısa sürede tamamlanır ve oraya taşınırsınız. Ziyaretim vesilesiyle, defterdarlık personelimizin başarılı çalışmalarının devamını diliyor ve Valilik olarak sizlere her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum” şeklinde konuştu.
ETİKETLER : Zorluoğlu'ndan Defterdarlığa Ziyaret van valisi murat zorluoğlu
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer VAN HABER haberleriVan Gazetesi | Van Haberleri
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ