Bagaja Zulalanmış 100 Paket Halinde 50 Kilo 240 Gram Eroin Maddesi Ele Geçirildi

Bagaja Zulalanmış 100 Paket Halinde 50 Kilo 240 Gram Eroin Maddesi Ele Geçirildi
Bu haber 2017-12-13 14:04:33 eklenmiş ve 405 kez görüntülenmiştir.
İl Emniyet Müdürlüğümüz tarafından, İlimiz merkezinde ve ilçelerimizde haksız kazanç sağlamak amacıyla, uyuşturucu madde ticareti, nakli veya depolanması faaliyetlerini yürüten şahıs/şahıslara yönelik olarak yapılan çalışmalar kapsamında;
 
12 Aralık   2017 günü Başkale İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği Görevlilerimizce; İlimiz Van– Hakkari Karayolu üzerinde oluşturdukları uygulama noktasında durumundan şüphelenilerek durdurulan 65 xx xxx plaka sayılı araçta yapılan aramada; aracın arka koltukla ile bagaj arasında zulalanmış 100 paket halinde toplam 50 Kilo 240 Gram Eroin Maddesi ele geçirilmiştir.
 
Elde edilen uyuşturucu madde ile ilgili olarak V.B. ve S.B. isimli şahıslar  “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak / Uyuşturucu Madde Nakletmek” suçundan gözaltına alınmışlardır. Soruşturma çok yönlü olarak devam etmektedir.
 
Uyuşturucu-uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden, bu suçları işleyerek ekonomik ve haksız kazanç elde eden, ticaretini yapmaya çalıştıkları uyuşturucu-uyarıcı maddeleri pazarlamaya çalışmak suretiyle geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi zehirlemeye ve hayattan koparmaya çalışan suç örgütleri, örgüt üyeleri, sokak satıcıları, maddeleri temin eden ve nakleden veya bu suça her ne sebep olur ise iştirak eden şüpheliler ile Müdürlüğümüz tarafından en etkin şekilde ve kararlılıkla mücadeleye devam edilecektir.
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.              
ETİKETLER : 50 Kilo 240 Gram Eroin Maddesi Ele Geçirildi bagajda eroin van da eroin operasyonu van hakkari karayolunda eroin yakalandı van haber van gazetesi van da haber van egm
Diğer VAN HABER haberleri


ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR

Van Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ