İl Sağlık Müdürümüz Akdoğana Hayırlı Olsun Ziyaretleri

İl Emniyet Müdürü Ekici, Y. Y. Ü Rektörü Prof. Dr. Battal,Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Çiçekli ve Tuşba Belediye Başkanı Doç.Dr. Özgökçe’den İl Sağlık Müdürümüz Akdoğana Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Bu haber 2017-12-19 13:50:34 eklenmiş ve 404 kez görüntülenmiştir.

Van İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, İl Sağlık Müdürümüz Akdoğanı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarı ve hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Mehmet Suat Ekici, gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten duydukları memnuniyetleri dile getirerek “Emniyet ve Sağlık Hizmetlerinin kamu hizmetinde birbirini tamamlayıcı rolleri olduğunu belirterek vatandaşlara daha kaliteli hizmet verme noktasında işbirliği içerisinde olacaklarını” belirtti.
sağlık müdürü ziyaret (2).JPG

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, İl Sağlık Müdürümüz olarak atanan Uzm. Dr. Nevzat Akdoğanı, makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

sağlık müdürü ziyaret (3).JPG
Rektör Prof. Dr. Battal, Uzm. Dr. Sayın Akdoğan’ın İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanmasında dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Nevzat Akdoğan’da, Rektör Prof. Dr. Battal’ın kendisini ziyaret etmesinden ötürü büyük memnuniyet duyduğunu söyledi. Üniversitelerin bir ilin gelişimine büyük katkı sağladığını belirten Uzm. Dr. Akdoğan, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal’ın Van için yaptığı çalışmalarını takdirle karşıladıklarını ifade ederek ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekil Çiçekliden Akdoğana Hayırlı Olsun Ziyareti

 

Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Atıf Çiçekli, İl Sağlık Müdürlüğüne  atanan Uzm. Dr. Nevzat Akdoğanı, makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dilediler. 

Ziyarette, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Çiçekli ’ye ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Sağlık Müdürü Akdoğan, çalışmaları hakkında bilgi sundu. Van’na atandığından dolayı hizmet etmekten ve sağlık hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktan büyük bir onur duyacağını söyledi.
Uzm. Dr. Nevzat Akdoğanı, makamında ziyaret eden kaymakam ve Belediye Başkan vekili Çiçekliye nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür etti.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Çiçekli’de İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Nevzat Akdoğana ekibine ve  tüm sağlık çalışanlarına görevlerinde başarılar diledi.


Belediye Başkanı Doç. Dr. Özgökçe İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Akdoğana hayırlı olsun ziyareti.

Tuşba Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi Özgökçe İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Uzm. Dr. Nevzat Akdoğanı makamında ziyarette bulundu, Sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen ziyarette yeni görevinde hayırlı olsun dilekleri temennisinde bulunarak Sağlık Müdürlüğü, şehirde ki sağlıkla ilgili bütün konuların yönetildiği yer olduğunu belirterek Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz” dedi.
sağlık müdürü ziyaret (1).JPG

Uzm. Dr. Nevzat Akdoğan, Sağlık sektöründe gelinen noktaya değinerek geçmiş yıllardan kalan vatandaşlarımızın oluşturduğu tablo tarihe karıştı. Bu görüntülerin yer aldığı hastaneler yerini vatandaşa birinci sınıf hizmetinin verildiği yerler haline geldi. Bu değişim süreci içerisinde bizler de verilen görevleri yerine getirerek katkılar sağlamaya çalışacağız Belediyelerimizle de ortak paydaşlarımız olacaktır ifadelerinde bulundu

Van ve ilçeleri olmak üzere Sağlık alanında vatandaşlarımıza Bu çalışmalarımızın Sağlık Bakanlığımız nezdinde bu dönemde de artarak devam ettirmeyi hedeflemekteyiz, Sayın Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi Özgökçe’yede Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

ETİKETLER : Akdoğana Hayırlı Olsun Ziyaretleri sağlık müdürüne ziyaret van gazetesi van haberleri van da haberler
Diğer VAN HABER haberleri


ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR

Van Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ