Doktor Mehmet Bayındır İzmir'de Ak Parti'den yeniden milletvekili aday adayı

Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi genel cerrahi bölümünde doktorluk yapan Mehmet Bayındır, ameliyatlarını tamamlayıp hastalarının son kontrollerini yaptıktan sonra görevinden istifa edip AK Parti'den milletvekili aday adayı oldu.
Bu haber 2018-04-27 11:19:31 eklenmiş ve 451 kez görüntülenmiştir.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi eski başhekimi olan, aynı hastanenin genel cerrahi bölümünde görev yapan Operatör Doktor Mehmet Bayındır, 24 Haziran seçimlerinde AK Parti'den milletvekili adayı olmak için görevinden istifa etti.

Bayındır, ameliyatlarını tamamlayıp hastalarının kontrollerini yaptıktan sonra görevinden ayrıldı. Mehmet Bayındır, 2018 yılına girerken hastanede kemoterapi tedavisindeki hastaları için orkestra eşliğinde şarkı söyleyip, zeybek oynamasıyla gündeme gelmişti. Bayındır, aynı etkinliği 14 Mart Tıp Bayramı'nda doktorlar için yapmıştı. Bayındır daha önce 2011 yılında AK Parti teşkilatlarının katılımıyla yapılan eğilim yoklamasında ilk sırada çıkmasına rağmen aday gösterilmemiş, 2015 Haziran ayındaki seçimlerde ise ikinci bölge 6'ncı sırada milletvekilliğine aday olmuş ancak seçilememişti. 

ETİKETLER : Doktor Mehmet Bayındır İzmir'de Ak Parti'den yeniden milletvekili aday adayı van haberleri van gazetesi
Diğer VAN HABER haberleriVan Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ