Reklam

2 bin 300 öğrenciye LGS öncesi meyve suyu ve kek

Van’ın Edremit ilçesinde bulunan okullara İsmail Say talimatıyla meyve suyu ve kek ikram edildi.

2 bin 300 öğrenciye LGS öncesi meyve suyu ve kek
20 Haziran 2020 - 11:42

VAN EDREMİT - Edremit Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen çalışmada 2 bin 300 öğrenciye LGS öncesi meyve suyu ve kek dağıtıldı.
 
 Van’ın Edremit Belediyesi, Liselere Giriş Sınavı (LGS) öncesi, adayların ve velilerin heyecanına ortak olarak, okul önlerinde çeşitli ikramlarda bulundu.
 
      Edremit Belediyesi, ilçede yaklaşık 2 bin 300 adayın katıldığı LGS öncesi, öğrenci ve velilere, su, meyve suyu ve kek dağıttı. İlçe sınırları içerisinde 36 okulda eş zamanlı yapılan ikramlarda, adaylar ve velilerinin heyecanına belediye çalışanları da ortak oldu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen çalışmada, öğrencilere başarılar dileyen Edremit Belediyesi ekipleri, adaylara maske ve el dezenfektanı da verdiler.
 
      Göreve geldiği günden itibaren eğitim ve öğretime sunmuş olduğu desteklerle kamuoyunun takdirini toplayan Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, sınav günü de öğrencileri yalnız bırakmadı. Okul tadilatları başta olmak üzere öğrencilere kaynak ve tablet desteği gibi yardımlar yapan Başkan Say, tasada ve kıvançta her zaman Edremitlilerin hizmetinde olduklarını belirtti. Başkan Say, “Geleceğimizin aydınlık gençlerine LGS’de başarılar diliyorum” dedi.
 
Haber: VAN GAZETESİ - van haber, van haberleri, son dakika van haberleri, lgs, Edremit, İsmail Say,

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum