2 Yıldır firar olan ve 6 dosyadan yargılanan şahıs Van'da tutuklandı, Detaylar Van Haber'de

Van'da Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma (2 Dosya), Adet Gereği Açıkta Bırakılmış Eşya Hakkında Hırsızlık, Resmi Belgede Sahtecilik, Nitelikli Konut Dokunulmazlığının Ihlali, Mala Zarar Verme suçlarından ve 6 doyadan yargılanan firar tutuklandı.

2 Yıldır firar olan ve 6 dosyadan yargılanan şahıs Van'da tutuklandı, Detaylar Van Haber'de
Editör: Van Haber
23 Ocak 2021 - 09:06 - Güncelleme: 23 Ocak 2021 - 19:15
Reklam
Reklam
Van'da Suçlarından 6 farklı dosyadan aranması olmak üzere toplam 27 Yıl 10 Ay Hapis Cezası bulunan ve geçtiğimiz 2 yıllık sürede firari olan (N.İ.) isimli şahıs yapılan uzun ve nitelikli çalışmalar sonucunda şahsın kullanmış olduğu araç tespit edilerek takibe alınmış ve ilimiz sınırları içinde düzenlenen operasyonla şahıs yakalandı. 

Daha Fazla detay...

Van'da 6 dosyadan yargılanan şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Van İl Emniyet Müdürlüğü tarafından gönderilen bilgiye göre: "Kamu Düzenin sağlanması için suç ve suçlularla mücadele kapsamında aranan şahıs/şahısların yakalanmasında ve 
süratle adalete teslim edilmelerine yönelik olarak,Müdürlüğümüz Asayiş Şube Müdürlüğü Görevlilerimizce;

Özel olarak kurulan ekibin yaptığı çalışmalar neticesinde;

“Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma” (2 Dosya)
“Adet Gereği Açıkta Bırakılmış Eşya Hakkında Hırsızlık”
“Resmi Belgede Sahtecilik”
“Nitelikli Konut Dokunulmazlığının İhlali”
“Mala Zarar Verme”

Suçlarından 6 farklı dosyadan aranması olmak üzere toplam 27 Yıl 10 Ay Hapis Cezası bulunan ve geçtiğimiz 2 yıllık sürede firari olan (N.İ.) isimli şahıs yapılan uzun ve nitelikli çalışmalar sonucunda şahsın kullanmış olduğu araç tespit edilerek takibe alınmış ve ilimiz sınırları içinde düzenlenen operasyonla şahıs yakalanarak gözaltına alınmış, akabinde adli mercilerdeki işlemlerinin ardından cezaevine teslim edilmiştir.

Van Emniyet Müdürlüğü olarak İlimiz merkezinde ve ilçelerimizde Halkımızın can ve mal güvenliği için her türlü olayının önlenmesine yönelik olarak çalışmalarımız kararlılıkla devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."denildi.


Van Gazetesi van haber, van haberleri

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum