Van'ın en büyük ilçelerinden İpekyolu'da seçim heyecanı daha sıcak ve daha etkili geçmeye başladı. Van Haber Gazetesi tarafından yürütülen "AK PARTİ'DE VAN İPEKYOLU BELEDİYESİ BAŞKANLIĞINA KİMİ ADAY OLARAK GÖRMEK İSTERSİNİZ?" anket çalışmaları başladı.Van İpekyolu Belediye Başkanlığı için Ak Parti'den aday adayı olan isimler şunlardır: Çetin Ebinç, Etem Görgülü, Vesim Yaviç, Yavuz Karaman, Sercan Bayer ve Mehmet Emin Gör. Her bir adayın geçmiş tecrübelerini, projelerini ve toplumla ilişkilerini değerlendirerek kendi tercihinizi belirleyebilirsiniz. Van ilinde siyasi partilerin çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor... Ak Parti'de Van İpekyolu'a Kim Aday olsun? Ankette katılmak için linki tıklayabilirsiniz. Birde istediğiniz adayı haberin sonunda yorum yaparak destek verebilirsiniz."TIKLA" YA DA ALT KISIMDA YORUM YAPVan Gazetesi - Van Haber - vanhaber
![Reklam](https://www.vangazetesi.com/images/reklam/atilim-grup_1.jpeg)
Eski il başkanı Abdullah ARAS