Ak Parti Van il başkanlığı kongre sonrası ilk ziyaret

Van’ın Özalp İlçe merkezinde bulunan halk pazarında meydana gelen yangında toplam 60 esnafa ait 95 işyeri tamamen yanmış, can kaybının olmaması ise sevindirmişti.

Ak Parti Van il başkanlığı kongre sonrası ilk ziyaret
Editör: Van Haber
04 Kasım 2020 - 18:04
Reklam
AK Parti Van İl Başkanlığı heyeti, Özalp İlçesi’nde işyerleri yanan esnafları ziyaret ederek “Geçmiş Olsun” dileklerini ilettiler. 

Dün sabah saatlerinde Van’ın Özalp İlçe merkezinde bulunan halk pazarında meydana gelen yangında toplam 60 esnafa ait 95 işyeri tamamen yanmış, can kaybının olmaması ise sevindirmişti.

Bunun üzerine  İl Başkanları toplantısı için Ankara’da bulunan AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, yönetim kurulu üyelerinden bir heyeti Özalp İlçesi’ne gönderdi. Bugün öğlen saatlerinde Özalp İlçesi’ne giden AK Parti yönetim kurulu üyeleri Ferhat Atacan, Mehmet Tuğrul, Nurettin Gözütok ve Abdurrahman Çohaz ve İlçe Başkanı Ercan Ağar, mağdur esnaflarla bir araya geldiler. İl Başkanı Türkmenoğlu’nun selam ve geçmiş olsun dileklerini ileten heyet, daha sonra incelemelerde bulunmak için ilçeye gelen Van Valisi M. Emin Bilmez ile görüştü.  Heyet, daha sonra ilçeden ayrıldı.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum