Reklam
Reklam

Altın yükselişte, gençler beklemede

Dünya genelinde korona virüs etkisini sürdürmeye devam ediyorken düğün yapacak olan gençler altının tavan yapıyor olmasından dolayı düğünlerini askıya almaya devam ediyorlar.

Altın yükselişte, gençler beklemede
14 Temmuz 2020 - 12:39 - Güncelleme: 14 Temmuz 2020 - 12:58
Reklam
Reklam

Dünya genelinde korona virüs etkisini sürdürmeye devam ediyoken düğün yapacak olan gençler altının tavan yapıyor olmasından dolayı düğünlerini askıya almaya devam ediyorlar.

Korona yani yeni covid 19 lan tüm dünya mücadele ediyorken ekonomide dibe iniyorken altın fiyatları rekora doğru giyorken gençler düğün yapacak olan damatlar düğünlerini seneye ertelemekte ve altın fiyatlarını düşmesinden umut ediyorlar.

 Evlilik hazırlığı yapan çiftler, bir süre korona virüsü nedeni ile dünyaevine giremezken, son dönemlerde de artan altın fiyatlar nedeniyle düğünlerini ertelemek zorunda kalıyor. Bir süre beklemeye geçen çiftlerin en büyük umudu, fiyatların bir an önce düşmesi.

Son zamanlarda altın fiyatlarındaki yükselişten dolayı mecbur düğünü ertelemek zorunda kalan damat adayları, Umarım en kısa zamanda altın fiyatları düşer de isteyen düğününü yapar” dediler.

VANGAZETESİ

Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum