Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Barış Atay'a saldırı düzenlendi - Flaş açıklamalar...

Barış Atay'a beş kişilik bir grup "vatan haini" diyerek saldırdı. Haberde, Atay'ın Haydarpaşa Numune Hastanesi'ne götürüldüğü, travma ve kaburgalarında kırık şüphesiyle tedavi altına alındığı belirtildi. Saldırganların ise olayın ardından kaçtığı kaydedildi.

Barış Atay'a saldırı düzenlendi - Flaş açıklamalar...
31 Ağustos 2020 - 09:41 - Güncelleme: 31 Ağustos 2020 - 09:52
Reklam
Reklam

TİP Hatay Milletvekili Barış Atay, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile sosyal medyada yaşadığı tartışmanın ardından İstanbul Kadıköy'de saldırıya uğradı.

Atay'ın sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile sosyal medya üzerinden yaşadığı tartışmanın ardından Türkiye İşçi Partisi (TİP) Hatay Milletvekili Barış Atay, İstanbul Kadıköy'de bir grubun saldırısına uğradı. Haber portalı T24'ün haberine göre, TSİ 01.30 sıralarında arkadaşlarıyla birlikte gittiği bir mekândan çıkan Barış Atay'a beş kişilik bir grup "vatan haini" diyerek saldırdı. Haberde, Atay'ın Haydarpaşa Numune Hastanesi'ne götürüldüğü, travma ve kaburgalarında kırık şüphesiyle tedavi altına alındığı belirtildi. Saldırganların ise olayın ardından kaçtığı kaydedildi.

TİP tarafından yapılan açıklamada, "Gün içinde Süleyman Soylu tarafından hedef gösterilen Genel Başkan Yardımcımız Barış Atay, bu gece 'kimliği belirsiz' bir grubun saldırısına uğramıştır" denildi. Açıklamada, Barış Atay'ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Atay ile Soylu arasındaki karşılıklı suçlamalar

Batman'da 18 yaşındaki İpek Er'in intiharı sonrasında "nitelikli cinsel saldırı" suçlamasıyla tutuklanan, ancak daha sonra cezaevinden tahliye edilen Uzman Çavuş Musa Orhan'ın arkadaşlarıyla mesajlarının ortaya çıkması sonrasında Milletvekili Atay, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yönelik suçlamalarda bulundu.

MY NET


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum