Van Gazetesi Yayınlanma: 19 Temmuz 2021 - 13:13 Güncelleme: 19 Temmuz 2021 - 13:17 Başkan Memet Aslan'dan Kurban Bayramı Mesajı Van Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Memet Aslanın Kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı Van Gazetesi 19 Temmuz 2021 - 13:13 Güncelleme: 19 Temmuz 2021 - 13:17 1 dk okunma süresi TAKİP ET Yazdır A Büyüt A Küçült Yorumlar Kurban Bayramının İlimize, ülkemize tüm insanlığa barış, huzur kardeşlik ve sağlık getirmesiniCenab-ı Allah’tan niyaz ederiz. # osb yön.kur.bşk. sayın memet aslan# kurban bayramı’ YORUMLAR adlı kullanıcıya cevap x Gönder İlginizi Çekebilir Van’da sahte alkole operasyon! Yaz Günlerinde Çocukların Sağlıklı Serinleme Önerileri Vali Ozan Balcı'dan Yıl Sonu Mesajı Van'da 700 Çocuğa Bayramlık Hediye Son Haberler Van'da Son Durum: Gündem, Ekonomi ve Kültür Haberleri Vanlı İş İnsanı İsmail Aktaş'tan Başarı Serüveni Van'da Çobanlar Arasında Kanlı Kavga: 1 Ölü, 3 Yaralı" VAN TSO BAŞKANI NACE KADU HAKKINDA SERT KONUŞTU Süphanoğlu: Netanyahu'nun Alkışlanması Utanç Verici! Çok Okunan Haberler Vanlı İbrahim Yetkin vefat etti Van'da bu yemeğin adını bilen var mı? Van'da Otomobil Takla Attı: İki Kişi Yaralandı! Prof.Dr. Sünnetçioğlu, Vatandaşlara Bayram uyarısında bulundu Prof.Dr. Sünnetçioğlu, Vatandaşlara Bayram uyarısında bulundu