Reklam

Başkan Tanış Hoşaplılara Müjdeyi Verdi

Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, Cuma ziyaretleri kapsamında esnaf ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Başkan Tanış Hoşaplılara Müjdeyi Verdi
Editör: SEVDA YETKİN
26 Şubat 2021 - 15:54 - Güncelleme: 26 Şubat 2021 - 16:07
Reklam
Cuma ziyaretleri kapsamında esnaf ve mahalle sakinleriyle görüşen Başkan Tanış, Hoşap projesiyle ilgili bilgilendirme yaptı. Hoşab’ın çehresini değiştirecek proje için son kontrolleri gerçekleştiren Başkan Tanış, süreçle ilgili yol haritasını vatandaşlarla paylaştı.

Hoşab mahallesinde planlanan istihdama yönelik fabrika için yer ve zemin etüdünde inceleme yapan Başkan Tanış, beraberindeki birim müdürlerine çalışmaların hızlandırılması yönünde talimat verdi.

Başkan Tanış daha sonra korona virüs salgını ve aşılama süreciyle ilgili Hoşab Aile Sağlık merkezinde yetkililerden bilgi aldı. Göreve geldikleri ilk günden bu yana Hoşab Mahallesine ayrı bir önem verdiklerini belirten Başkan Tanış, yapılacak yatırımlarla Hoşab’ın potansiyelini ortaya çıkacağını ifade etti.

Başkan Tanış, “Hoşab projesi ve akabinde istihdama yönelik yatırımlarımız ile bu tarihi mahalleyi gün yüzüne çıkaracağız. Bu süreçte vatandaşlarımızdan sabır ve destek bekliyoruz. Temel belediyecilik hizmetlerimizin yanı sıra mega projelerle de ilçemize sayısız eser bırakma gayretindeyiz. Bu yolda AK Parti hükümetimizin desteğiyle yerel ve merkezin gücünü birleştirerek hizmet üretmeye devam edeceğiz.”


VAN GAZETESİ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum