Reklam

BAŞKAN VEKİLİ ASLAN, HAREKETE GEÇİYORUZ

Van'da en büyük ticari alana sahip olan Van İpekyolu ilçesinde esnafların sıkıntılarını, projelerini dinleyen İpekyolu Belediyesi Başkan Vekili Sinan Aslan,"Özellikle esnaflarımız kaldırım işgaline dikkat etsinler."dedi.

BAŞKAN VEKİLİ ASLAN, HAREKETE GEÇİYORUZ
Editör: Van Haber
23 Mart 2021 - 07:51 - Güncelleme: 23 Mart 2021 - 07:57
Aslan adam Van İpekyolu ilçesinde yer alan esnaf ve vatandaşların sorunlarını çözmek için sahaya indi.

İpekyolu Belediyesi Başkan V. Aslan, “Amacım şehre bir şeyler kazandırabilmektir. Burada insanların rahat edebileceği nitelikli alt yapı hizmeti sunmak için çalışıyoruz. İş sezonu başladığında caddemiz şehrimize, size yakışır hale getirilecek. Sizde üzerinize düşeni yapın. 

Bu caddemizi de Cumhuriyet, Maraş Caddesi gibi prestij bir cadde haline getireceğiz. Burada bizimle ilgili olan problemleri not alıyoruz ve harekete geçiyoruz. 

Ama VASKİ, VEDAŞ gibi kurumlarla ilgili olan, bizimle ilgili olmayan problemleri de yetkililere iletiyoruz. 

Özellikle esnaflarımız kaldırım işgaline dikkat etsinler. Ben burada kamunun, engelli vatandaşların hakkını korumak zorundayım. Ben emekçinin, esnafın yanındayım.” dedi.

Ziyaretler kapsamında, esnafın ve vatandaşların görüş, öneri ve sorunlarını dinleyen Başkan V. Aslan'a buluşmada belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de eşlik etti. Esnaflar, caddenin baştan başa prestij cadde olarak düzenlenmesini, araç park probleminin çözülmesini, ışıklandırma sorunun giderilmesini, alt yapı problemlerinin çözülmesini ve cadde ortasındaki elektrik direkleri ile panolarına bir çözüm bulunmasını istedi.

Van Gazetesi

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum