Reklam
Reklam
Reklam

BAŞKAN VEKİLİ ASLAN, YENİ YOLLAR AÇACAĞIZ

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, mahalle ziyaretlerine ve belediye tarafından yapılan çalışmaları denetlemeye devam ediyor. Başkan Vekili Aslan, bu ziyaretlerde vatandaşların talep ve önerilerini dinliyor.

BAŞKAN VEKİLİ ASLAN, YENİ YOLLAR AÇACAĞIZ
Editör: Van Haber
28 Temmuz 2020 - 13:48
Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, merkez mahallelerin yanı sıra kırsal mahallelerde de ziyaretlerini ve denetimlerini sürdürüyor. Başkanvekili Aslan, bu kapsamda ilçenin kırsal mahallelerinden olan Kavuncu ve Karpuzalan mahallelerini ziyaret etti. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkanvekili Aslan, mahalle muhtarlarından yaşanan sorunlar ve eksiklerle ilgili de bilgi aldı.


Belediyeye bağlı Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin büyük bir azim ve özveriyle çalıştığını aktaran Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, “Fen İşleri Müdürlüğü’müzün çalışmalarını yerinde tespit ve incelemek için Karpuzalan ve Kavuncu mahallelerimizi ziyaret edelim dedik. Karpuzalan mahallemizde yapılan çalışmalar beni ziyadesiyle mutlu etti. Yaklaşık 25 bin metrekare kilit parke taşı yapıldı. Bu 2 kilometreden fazla yol anlamına geliyor. Yine Kavuncu mahallemizde 2 buçuk kilometre uzunluğunda yaklaşık 21 bin metrekare parke taşı yapımı gerçekleştirildi. Ayrıca burada 15 kilometrelik stabilize yol açılmış. Fen İşleri Müdürlüğü’müzün işçiliği ve emekleri sonucu buranın alt yapısı ve diğer işlemleri tamamlanmış. İnşallah bu yollar mahallelerimize hizmet edecek. İlçemizin her noktasında bu yıl, gelecek yıl bir plan dahilinde belediye olarak çalışacağız, elimizden geleni yapacağız. Yeni yollar açacağız, mevcut yollarımızın da standardını ve kalitesini yükselteceğiz. Ben emeği geçen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri başta olmak üzere, belediye çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

“MUHTARLARDAN İPEKYOLU BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR”

Mahalle muhtarları Muhittin Dönmez ve Orhan Tektaş da yapılan çalışmalar ve hizmetlerden dolayı Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan’a teşekkür ederek, İpekyolu Belediyesi’nin çalışmalarını her zaman desteklediklerini ifade ettiler.
Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum