Reklam

BÜYÜK VAN FUAR İÇİN Hazırlıklar tüm hızı ile devam ediyor!

23 Ekim - 1 Kasım 2020 tarihleri arasında 4. kez düzenlenecek olan Türkiye’nin en büyük Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı,  4. VAN ANATOLİA GURME FEST etkinliği için hazırlıklar 81 ilde tüm hızı ile devam ediyor.

BÜYÜK VAN FUAR İÇİN Hazırlıklar tüm hızı ile devam ediyor!
Editör: Van Haber
08 Eylül 2020 - 15:34 - Güncelleme: 08 Eylül 2020 - 15:40
Reklam
Türkiye’nin dört bir yanından üreticiler en taze ve en kaliteli ürünleri 4. Van Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı için hazırlıyor. Karadeniz’in leziz peynir ve tereyağlarından, Ege’nin zeytin ve zeytinyağlarına, Adıyaman’ın peynirli helvasından, Aydın’ının incirlerine, Giresun’un fındık ezmelerinden, Maraş’ın baharatlarından, Isparta’nın Gül ürünlerinden, Hatay’ın sabunlarından, Mardin’in gümüşlerinden, Antep’in bakırlarına varana kadar tüm yöresel ürünler ve hediyelik eşyalar büyük Van Fuarı için hazırlanıyor.

FUARDA COVİD-19 İÇİN TÜM TEDBİRLER FAZLASI İLE ALINACAKTIR!

4. Van Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı koordinatörü, Özgür Can Çelik fuarda COVİD-19 için alınacak önlemleri sıraladı.

Fuar alanı içerisinde Türkiye’de düzenlenen fuarlarda ilk kez uygulanacak olan Hijyen Danışmanları görevlendirilecek. Bu danışmanlar, fuar alanına giren herkesin öncelikli olarak ateşini ölçücek daha sonra ziyaretçilerin HES kodlarını sorgulayıp risk grubunda olanların alana girişlerine izin vermeyecek.
Daha sonra maskesi olmayan kişilere fuar alanında maske dağıtımı yapılacak ve fuar alanının girişinde katılımcıların dezenfekte ünitelerini kullanıp giriş yapmaları sağalanacaktır.

Fuar alanının farklı noktalarında bulunan dezenfekte ünitelerinide ziyaretçilerimiz istedikleri gibi kullanabileceklerdir. Ayrıca fuar alanında bulunan her stantta kolonya ve dezenfektan hizmeti verilecektir, stantların tümünde tek kullanımlık eldivenler bulundurulacaktır.

Fuar alanı belli saatler arasında dezenfekte edilecek ve havalandırma işlemi yapılacaktır. Fuar alanı içerisinde her 10 metrekareye 1 ziyaretçi düşecek şekilde içerideki kişi sayısı denetlenecektir.
İçerideki kişi sayısının artış göstermesi durumunda içeriye ziyaretçi alımı kesilecek, içerideki ziyaretçilerimiz çıktıktan sonra yeni ziyaretçiler alınacaktır.

Tüm Van halkının maske, sosyal mesafe ve kişisel hijyen kurallarına uyup Fuarımızı ziyaret etmelerini beklemekteyiz.

VAN GAZETESİ - ÖZEL HABER - 0544 409 0328
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum