Reklam
Reklam

Dr. Serdar Savaş, Türkiye'deki Korona virüs tablosunu yalanladı

Van'da son gelişmeleri Van haber ve Van Gazetesinde öğrenin. Haberin adresi Van haber ve Van Gazetesi'nde. Savaş, ‘’Ölüm sayıları daha fazla. Vakalar da daha fazla. Bunlar yalan yanlış rakamlar’’ dedi.

Dr. Serdar Savaş, Türkiye'deki Korona virüs tablosunu yalanladı
16 Haziran 2020 - 22:16
Reklam

Rakamlar bunların çok üzerinde. Bunları saklamanın manası nedir onu da bilmiyorum. Saklanmazsa bu işi yönetemeyenler açısından da faydalı olabilir. Bu cambaza bak.
 
Doktor Serdar Savaş, koronavirüs tablosunda gerçek rakamların açıklananların üzerinde olduğunu belirtti.
 
Serdar Savaş Gürkan Hacır’ın sunduğu Şimdiki Zaman Siyaset programında bugünün korona virüs tablosunu yorumladı.
 
Savaş, ölümlerin de vakaların da doğru olmadığını söyledi. Ölümlerin daha fazla olduğunu söyleyen Savaş, ‘’Ölüm sayıları daha fazla. Vakalar da daha fazla. Bunlar yalan yanlış rakamlar’’ dedi.
 
Savaş açıklamalarını şu sözlerle sürdürdü: Siz Türkiye'de bugün 1467 yeni vaka olduğuna inanıyor musunuz Allah aşkına. Ölüm sayıları da gerçek değil. Doktor diyor ki bu Covid'den öldü. Test negatif geldi. Covid yazmayalım, akciğer enfeksiyonu yazalım. Ölümler de doğru değil. Rakamlar bunların çok üzerinde. Bunları saklamanın manası nedir onu da bilmiyorum. Saklanmazsa bu işi yönetemeyenler açısından da faydalı olabilir. Bu cambaza bak.
 
Size ilk defa burada açıklıyorum. Belki Sağlık Bakanı da burada öğrenecek. Türkiye sürü bağışıklığı politikası uyguluyor. Bulaşı yapanları tespit edeyim diyorum dinlemiyorlar. Maskeyi falan da taktıramıyorsun.
 
Yeni Wuhan’larımız Ankara, Samsun, Mersin ve Diyarbakır.

Van'da son gelişmeleri Van haber ve Van Gazetesinde öğrenin. Haberin adresi Van haber ve Van Gazetesi'nde.

Kaynak: Gerçek Gündem

Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum