Reklam

Dürümos kampanyasına bir ödül daha

“Mahallenizin Pizzacısı” Domino’s, hayata geçirdiği Dürümos kampanyası ile ödüle doymuyor! İstanbul Marketing Awards 2020’de “Yeni Kategori Oluşturma” kategorisinde gold ödüle layık görülen Domino’s, Dürümos kampanyasıyla farklı ve prestijli yarışmalarda toplam 6 ödül almış oldu.

Dürümos kampanyasına bir ödül daha
Editör: Van Haber
23 Aralık 2020 - 13:51
Reklam
Türkiye’de evlere servisin öncüsü Domino’s, geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği Dürümos kampanyasıyla kazandığı ödüllere bir yenisini ekledi. Domino’s, iş dünyasındaki kurumların ve markaların, pazarlama süreçlerini dikkate alarak düzenlenen pazarlama ödülü İstanbul Marketing Awards 2020’de “Yeni Kategori Oluşturma” kategorisinde gold ödüle layık görüldü. Bu ödülle birlikte Domino’s, Dürümos kampanyasıyla farklı ve prestijli yarışmalarda 6 ödül almış oldu.

Dürümos kampanyasıyla ödüle doymayan Domino’s, daha önce pazarlama ve reklam dünyasının en itibarlı ödüllerinden Effie Awards 2020’de “Bronz Effie”ye layık görülmüştü. Social Media Awards Turkey’de de iki ödüle layık görülen Dürümos kampanyası, Fikir Önderi ve Fenomen Kampanyası kategorisinde gümüş, Online-Offline Entegrasyonu kategorisinde ise bronz ödülün sahibi olmuştu. Ayrıca Dominos Dürümos, Collections Hack işiyle InstaChamp'in altıncı döneminde Feed kategorisinin kazananı olmuştu. Felis Ödülleri’nde Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü’nde En İyi Yeni Ürün/Hizmet Lansmanı kategorisinde ödül alan Domino’s, son olarak İstanbul Marketing Awards 2020 ile birlikte çeşitli yarışmalarda toplam 6 ödül kazanmış oldu.

 

Ödüllü Domino’s Dürümos Lansmanı’nın reklam filmi ve sosyal medya iletişiminde başarılı oyuncu ve milyonların sevdiği fenomen Enis Arıkan, annesi Selma teyze ve kedisi Mui ile rol almış, tanıtım çalışmaları izleyiciler tarafından büyük ilgi görmüştü.   Ayrıca bu kampanya TV, sosyal medya ve açıkhava mecralarını birbiri ile bağlaması ile de öne çıkmıştı. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum