Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ELEKTRİKTEKİ İNDİRİMDEN KİMLER FAYDALANACAK

Aydem ve gediz elektrik ile türkiye barolar birliği arasında yapılan anlaşma ile 80 baro ve 130 bin avukat 12 ay boyunca indirimli elektirikten fiyat artışı olmadan yararlanacak.

ELEKTRİKTEKİ İNDİRİMDEN KİMLER FAYDALANACAK
23 Ocak 2020 - 14:58 - Güncelleme: 23 Ocak 2020 - 15:26
Reklam
Reklam


VAN GAZETESİ- VAN HABER

Aydem ve Gediz Elektrik ile Türkiye Barolar Birliği arasında yapılan açıklamaya göre, ticarethane abone grubunda olan avukat ve barolar 12 ay sabit birim bedelli indirimli elektrik kampanyasından faydalanabilecek.  Aydem ve Gediz Elektrik Genel Müdürü Çağdaş Demirağ,  aylık elektrik faturası 110 lira ve üzerinde olan ticarethane abone grubu  müşterilerinin yararlanabileceğini iletti. Kampanya başvurusundan yararlanmak isteyenler için son başvuru tarihi 29 şubat olarak belirten Demirağ, " Kampanyadan yararlanmak isteyen avukatlar, TBB'nin sms ve e-posta kanalıyla ileteceği başvuru formunu ve TBB internet sitesinde yer alan link üzerinden başvuru formunu doldurabilir ya da Aydem ve Gediz Elektrik iletişim merkezini arayabilirler" şeklinde konuştu. 

TBB Başkanı Metin Feyzioğlu da kampanyaya ilişkin yaptığı açıklama ise şu şekilde, "Bu kampanyadan faydalanacak meslektaşlarımız, birim fiyatlarını sabitleyerek fiyat artışlarından etkilenmeden elektrik kullanma fırsatı elde edecekler. Bu iş birliğine vesile olan tüm çalışma arkadaşlarıma, Aydem ve Gediz Elektrik'e de katkılarından dolayı teşekkür ederim. Meslektaşlarımıza fayda sağlayacak çalışmalar yapmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.


VAN GAZETESİ

HABER: NURAY KAÇMAZ


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum