Reklam

Gürpınar'a Onarım Yapıldı

Gürpınar Belediyesi Başkanı Hayrullah Tanış’ın talimatlarıyla çalışmalarını hızlandıran ekipler, ilçe genelinde bulunan parklarda, orta refüjlerde ve kaldırımlarda hummalı çalışma başlattı.

Gürpınar'a Onarım Yapıldı
Editör: SEVDA YETKİN
06 Nisan 2021 - 12:21 - Güncelleme: 06 Nisan 2021 - 12:28
Reklam
Parklarda ağaç budama ve çevre düzenlemesi ile birlikte zarar gören çocuk oyun grupları ekiplerce tamir edildi. Çalışmalar kapsamından Gürpark Millet Bahçesi için mevsim şartlarına uygun yeni ağaçlar dikildi.

Vatandaşların uğrak yeri olan park ve bahçelerin daha nezih bir görünüme kavuşması için yoğun bir çalışma başlattıklarını belirten Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, “Biz asli görevlerimiz arasında yer alan şehrin bakımı, yapımı, onarımı ve temizliğini titizlikle sürdürüyoruz.

Vatandaşlarımızın da özellikle temizlik konusunda bize destek olmalarını, çöplerini gelişi güzel bırakmamalarını istiyoruz. Park ve yeşil alanlarımızı temiz kullanalım. Ekiplerimiz yoğun bir çalışma içerisindeler. Bu anlamda Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimize teşekkür ediyorum. Hep birlikte temiz ve güzel bir Gürpınar için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

VAN GAZETESİ 

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum