Gürpınar'da yüzlerce genç, kahvaltıda buluştu

Van Gürpınar ilçesi Gürpınar belediyesi tarafından 05 Haziran 2021 Cumartesi günü yüzlerce gençlere Norduz kahvaltısını ikramda bulundu.

Gürpınar'da yüzlerce genç, kahvaltıda buluştu
Editör: Van Haber
05 Haziran 2021 - 12:07 - Güncelleme: 05 Haziran 2021 - 12:21
Van Gürpınar Belediyesi Başkanı Hayrullah Tanış ve yönetimi 'Dünya Kahvaltı Günü Etkinliği' amacıyla salgın döneminde gençlere evde kalmaları karşılığında açık havada kahvaltı ikram etti.

Van Gazetesi Haber - Özel

Yüzlerce gencin ve yetişkinin katıldığı kahvaltıda Van Gürpınar Belediyesi Başkanı Hayrullah Tanış, Norduz kahvaltısını ve Dünya kahvaltı günü etkinliği hakkında ve bir çok konu hakkında açıklamada bulundu.

Hayrullah Tanış,"Dünya'da Van kahvaltısı, Van'da Norduz kalhvaltısı çok iyidir. Gençlerimize evlerinde pandemi döneminde sabretmelerini istedim. Sabırın sonucunda normalleşme ile birlikte çocuklarımıza kahvaltı ilkamında bulunduk. Kapsamlı bir şekilde her yıl Dünya kahvaltısını tanıtacağız. Evde kalan gençlerimize söz verdik ve kahvaltı ile buluşturduk...."

Detaylar geliyor...

Van Gazetesi Haber - Özel


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hakim Abi
    2 hafta önce
    306 işçi, 3500 aile bireyi, 6 kazanılmış mahkeme kararı, 3 yıldan fazla bir mağduriyet, ve en acısı vefat eden 3 arkadaşımız. İşte işçilerinin trajedisinin özeti. Duyun artık bu sesi.