Reklam

Halit Tuci 'den Ramazan Bayramı mesajı

Din-bir-Sen Van ili Yönetim kurulu adına ve başkanı Halit Tuci, Ramazan Bayramı münasebetiyle mesaj yayınladı.

Halit Tuci 'den Ramazan Bayramı mesajı
Editör: Van Haber
23 Mayıs 2020 - 00:28

Din-bir-Sen Van ili Yönetim kurulu adına ve başkanı Halit Tuci, "Din-bir-Sen van il başkanı Halit Tuci,  Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, "Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle bu yıl ziyaretlerin olmadığı, nesillerin bir araya gelemediği farklı bir Ramazan Bayramı kutlayacağız.

 Din-bir-Sen Van İl Başkanı Halit Tuci, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, "Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle bu yıl ziyaretlerin olmadığı, nesillerin bir araya gelemediği farklı bir Ramazan Bayramı kutlayacağız. Ancak tüm olumsuzluklara rağmen bayram heyecanı evlerimizden eksik olmasın" dedi.

Bayramlaşmanın önemli geleneklerimizden olduğunu anımsatan Başkan Tuci, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Bu köklü geleneğin yaşaması için yeni kuşaklara her fırsatta birlik ve beraberliğin önemini, büyüklerimize saygının, küçüklerimizi koruyup gözetmenin bizi biz yapan değerler olduğunu anlatmalıyız. Sağlığın ve neşenin ülkemizden ve evlerimizden eksik olmadığı, nice bayramları ailelerimizle, sevdiklerimizle huzur ve mutluluk içinde geçirmemizi dilerim" dedi.
 
Van gazetesi - van haber - 0544 409 0328

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum