Reklam

Hayriye Akça, "Kadınlarımız da Erkeklerimiz de Lütfen Kendilerine Baksınlar"

Van Kariyer ve Mesleki Eğitim Kursları Akademisi (VAMEKA)  tanıtım programına katılan Euro Akademik ve DCEUROESTETİK Cilt Bakım Dermotoloji hassas cilt ürünlerinin sahibi Hayriye Akça, Van’a ürünlerinin tanıtımı için geldiğini ve Vanlılarla güzel bir şekilde ilerleyeceğini belirterek ürünleri hakkında bilgi verdi. 

Hayriye Akça, "Kadınlarımız da Erkeklerimiz de Lütfen Kendilerine Baksınlar"
Editör: SEVDA YETKİN
28 Ocak 2021 - 14:01 - Güncelleme: 28 Ocak 2021 - 22:41
Reklam
Van Gazetesi ve Van Sokak Haber’e konuşan Hayriye Akça, Doğu Anadolu bölgesinde sadece cilt bakım alanı değil farklı farklı alanlarda etkinliklerinin olacağını belirterek şunları söyledi, “Amacımız Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da yayılım göstermek. Bu noktada Van’ın kadınlarıyla birlikte çok güzel ilerleyeceğimizi düşünüyorum. 

Ürünlerimiz Dermotoloji ürünlerdir, hassas cilt ürünlerdir, sağlık bakanlığı bildirimlidir. İthalat ihracat bütün izinleri alınmıştır.  Bundan dolayı ürünlerime yüzde yüz güveniyorum. Arap ülkelerinde de satış yapıyoruz ve şu ana kadar herhangi bir memnuniyetsizlik yaşamadık. Tabi ki cilt alerjisi, beden alerjisi çok farklı bir alandır. Alerjisi olanlara bir numaralı ürünlerde olsa fark etmiyor. Alerjisi olanın alerjisi vardır ve kişinin onunla ilgili ayrı tedavi görmesi gerekir. 

Kadınlarımız da erkeklerimizde lütfen kendilerine baksınlar. Önce can sonra canan gelir. İnsan kendini mutlu etmezse hiç kimseyi mutlu edemez diye düşünüyorum. Tabi ki korona sürecinde bu çerçevede olumsuzluklar yaşayanlar var. Onlara elimizden geldikçe destek vermeye çalışacağız.”


VAN GAZETESİ-ÖZEL HABER

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum