Reklam

İpekyolu'nda 10 Ayda Binlerce Denetleme Yapıldı

Salgının yayılmasını önlemek ve vatandaşların sağlığını korumak için büyük mücadele veren İpekyolu Belediyesi, çalışmalarını ilk günkü ciddiyetiyle sürdürüyor.

İpekyolu'nda 10 Ayda Binlerce Denetleme Yapıldı
Editör: SEVDA YETKİN
19 Şubat 2021 - 16:08 - Güncelleme: 19 Şubat 2021 - 16:19
Zabıta Müdürlüğü öncülüğünde 15 Nisan 2020’den bu yana ilçe emniyet, ilçe sağlık ve ilçe tarım müdürlüğü personelleri birlikte ilçe genelinde bulunan market, cafe, lokanta, internet kafe, kahvehane, restaurant, berber, güzellik salonu ile spor salonları, camiler, toplu ulaşım araçları, taksiler, taksi durakları, AVM’ler, semt pazarları, konaklama tesisleri ve resmi kurumlar dahi dört bin 563 İş yeri ve İşletmede denetim yapıldı. Ayrıca İSDEM uygulamasına bildirilen 252 şikayete aynı gün müdahale edilerek olumsuzluklar yerinde giderildi.

Zabıta Müdürlüğünden yapılan açıklamada ise “Bundan sonraki süreçte illerdeki vaka sayılarının iyileşmeye paralel olarak İl bazında kısıtlamaların kademeli olarak gevşetileceğinden normalleşme süreci ve özellikle zor günler geçiren esnaflarımıza en büyük desteğin ‘Temizlik, Maske, Mesafe’ kurallarına uymaktan geçtiğini hatırlatır, sağlıklı günler dileriz.” denildi.


VAN GAZETESİ
Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum